2737
2739
دقیقا همینش ترسناکه. طرف اصلا تفکر مستقل نداره و قراره مادرش تو همممه چی بعدا دخالت کنه

خداروشکر نسل اینا رو به تموم شدنه 

اون قدیم بود دختر و پسر هم رو نمیدیدن چون دخترا توی خونه بودن بعد ده سال پشیمون میشدن که ما تورو اصلا نمیخواستیم ما دختر همسایه رو میخواستیم   

الان اکثرا ازدواجا مدرن شده کمتر کسی سمت اینطور ازدواجا میره 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین من محل کارم تمام خانوما بعد ۲۷ ازدواج کردن تمام اقایونشون هم چه مجرد چه اونی که دوست دختر داشت ...

کاش منم ازین آدما ببینم چون کاملا چیزایی که میبینم در تضاد با ذهنیتمه. من خودم کارشناسی و ارشد دولتی های تهران خوندم، الانم یه شرکت مهندسی بزرگ کار میکنم و داره حالم از تفکرات پسرای اطرافم بهم میخوره

2742
۱۹ ۲۰ با فامیل اصلا رفت و امد نداریم فامیلای نزدیکمون هم پسر ندارن یدونه پسر خاله داشتم که اومد خاس ...

خودت باش ، خوده واقعیت 

همین 

خوش رفتار و خوش تیپ و مرتب باش

بیرون خیلی کم آرایش کن 

دنبال دوست پسر و ایناهم نباش

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊
ببین من محل کارم تمام خانوما بعد ۲۷ ازدواج کردن تمام اقایونشون هم چه مجرد چه اونی که دوست دختر داشت ...

افرین ب شعور این خانواده ها

کاربری دوستمه که از ۱۴۰۲ دستمه🤗ئەمن کوردم،نەوەی مەردم،نەوەی کاوەی ئاسنگەرم
2740

۲۱ به بالا 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺