2733
2734
کجا زندگی می کنی؟  حرفات قشنگه ولی به درد میزگرد می خوره نه زدگی

قبلا تهران بودم الان کرج

چیزی که تو اطرافم دیدم تو همکارا دوستا اقوام حتی همسایه ها همین چیزایی بود که گفتم 

تو همین سایت هم خیلیا هستن همین لایف استایل رو داشتن و بعد ازدواج موفق داشتن چیز عجیبی نیست که میگی به درد زندگی نمیخوره

من عاشق آدم برفیم میدونی چرا؟چون ظاهرو باطنش یکیه همش سفید سفیده...⛄
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حداقل دراین دوره زمونه که کم پیدا میشه همچین موردی اکثر مردای خوب و تصیلکرده دنبال یکی هستن شبیه خود ...

والا منم همینطوری فکر میکردم. بعد که دیدم پسر خوبای دانشگاه تو ۳۰ سالگی با دختر ۲۰ ساله‌ای که مامانشون پیدا کرده بودن ازدواج کردن نظرم برگشت

2731
اینا همون بهتر نیان سراغ دخترای پخته هم سن خودشون،من میام نی نی سیات خیلی میخونم. ولی خوشبختانه تو د ...

اون مواردی هم که میگین هستن. معمولا هم توی ۳۰ سالگی مثلا دوس دختر چند ساله‌شونو میگیرن. ولی مواردی که اختلاف سنیشون زیاد هم کم نیست. منم جامعه آماریم فقط همکارا و همکلاسیامن

والا منم همینطوری فکر میکردم. بعد که دیدم پسر خوبای دانشگاه تو ۳۰ سالگی با دختر ۲۰ ساله‌ای که مامانش ...

اینایی که به انتخاب مادرشون زن میگیرن همون مادرشون در خرید مبل خونشونم همراهیشون میکنه   

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 

یکی از مردای فامیل که یه پسر ۱۸ ساله داره ، تقریبا ۴۵ سالشه 

بایه خانم ازدواج کرده که مجرده و ۳۰ سالشه خونه داره ، ماشین داره ، حقوق داره ، شاغل هم هست 

آقاهه یه آدم بیکار و کارگره تقریبا 

خودتونو گول نزنین از ۲۲ بگذره دیگه کیس خوب به سختی بدست میاد ، مگر دختر خجالتی ایی نباشین و توجه پسری و جلب کنین

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊
بچها من خیلی میترسم سنم بره بالا و ضوهر گیرم نیاد خاستگار ندارم چیکار کنمممم من دلم میخواد ازدواج ک ...

چندسالته

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊
چندسالته

۱۹ ۲۰

با فامیل اصلا رفت و امد نداریم فامیلای نزدیکمون هم پسر ندارن یدونه پسر خاله داشتم که اومد خاستگاریم پارسال ازش خوشم نمیومد 

بیرونم هر چی پسر میبینم دورشون پر از دختره و خیانت کارن

دعا کنید حالم خوب شه..🤍
همه اینجا گفتن ۲۵ب بعد  احتمالا خودشون تو سنین پایین ازدواج کردن و الان غصه میخورم ک چرا زود ا ...

ببین من محل کارم تمام خانوما بعد ۲۷ ازدواج کردن

تمام اقایونشون هم چه مجرد چه اونی که دوست دختر داشت همه ملاکشون ۲۶ و حتی گاها سی به بالا بود

زنعموی همسرمن میخواست برای پسرش زن بگیره اکیدا گفته بود دختر زیر ۲۴ معرفی نکنید ما دنبال زن زندگی هستیم نه دختربچه که تربیتش کنیم

و ..

به محیط و فرهنگ مونده و سطح شعور اون اقا که فقط یه اسباب بازی  جنسی میخواد که خب میره سراغ دختر بیست ساله یا نه دنبال یه ادم سطح بالا و پخته میگرده که من هرچی اقا تو سمت و شغل خوب دیدم موقع ازدواج همسراشون بالای ۲۷ بود

من عاشق آدم برفیم میدونی چرا؟چون ظاهرو باطنش یکیه همش سفید سفیده...⛄
2706