2733
2734
عنوان

هر چی فکر میکنم به نتیجه نمیرسم

| مشاهده متن کامل بحث + 445 بازدید | 65 پست
اینا انگار دختر دشمنشونه نمی دونن که وقت مریضی و پیری همین دختره که به دادشون میرسه

درست میگی الان داداشم کلا تو قیافست اصلا کسی رو ادم حساب نمیکنه نه بهشون سلام میده نه هیچی مامانم انقدر قربون صدقش میره بیاد نهار بخوره

والله ادم دوست داره محبت کنه الان بابام یه گوشی ۶ تومنی واسه عروسی که هنوز نیومده خریده واسه اولین پ ...

محبتت رو کنترل کن. کسی که به خودش احترام بذاره احترام میبینه

دردی که احساس می‌کنید، درد شکستن همان پوسته‌ای است که درک شما را محاصره کرده است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
درست میگی الان داداشم کلا تو قیافست اصلا کسی رو ادم حساب نمیکنه نه بهشون سلام میده نه هیچی مامانم ان ...

اسی به خدا داری از خونه بابام حرف میزنی داداشم با اینهمه که مامان اینا خرج زنش و خودش کردن پریروز اومده با زنش خونه مامانم چون ناهار آماده نبوده  مامانم را به فوش  وناسزا کشیده و رفته اونم جلو زنش.به خدا فقط صبر کن تا عروس بیارن ببین چطور پشیمون میشن

محبتت رو کنترل کن. کسی که به خودش احترام بذاره احترام میبینه

آره اصلا نمیدم بابام تو تولد من ۳۰ سال پیش رفت زن گرفت که پسر دار بشه بعدش مامانم با دعا  ۳ تا پسر اورد بابام هم زنه رو طلاق داد مامانم همیشه میگه داداشاتونو دوست داشته باشین اگه اونا نبودن الان شما اواره بودین اونا شما رو نجات دادن حق کوچیک ترین بی احترامی بهشون رو نداریم

اسی به خدا داری از خونه بابام حرف میزنی داداشم با اینهمه که مامان اینا خرج زنش و خودش کردن پریروز او ...

اینا اصلا نمیدونن کی رو براش بگیرن از طرفی داداش وسطیم میگه مگه شما خواهرام نیستین واسمون دختر خوشگل پیدا کنین هر کسی روهم معرفی میکنیم مامان بابام نمیپسندن ماهم بیخیال شدیم 

2740
آره اصلا نمیدم بابام تو تولد من ۳۰ سال پیش رفت زن گرفت که پسر دار بشه بعدش مامانم با دعا  ۳ تا ...

عزیزم پس مادرتم خیلی سختی کشیده الان متوجه نیست داره چطور نابودتون میکنه    ولی بیتقصیره 

فتنه ی اصلی باباتونه 

کاش خدا  هم به پسر دوستا دختر نده 

حالا دختر بره خونشون نهارشونم میپزه

به قران تو این چهارسال عقد و عروسی خانم را دعوت کرده که اومده و بهترین غذا را گذاشته خوردن و رفتن حالا به خاطر یه ناهار چه فوشایی که نثار مامانم نکرده

عزیزم پس مادرتم خیلی سختی کشیده الان متوجه نیست داره چطور نابودتون میکنه    ولی بیتقصیره&n ...

کاشکی منکه انقد از این قضیه ضربه خوردم که الان بعد از ۱۲سال که ازدواج کردم هنوز نمیتونم اون تحقیرا  و بدبختیا را فراموش کنم

به قران تو این چهارسال عقد و عروسی خانم را دعوت کرده که اومده و بهترین غذا را گذاشته خوردن و رفتن حا ...

من از طرف خانواده شوهرهم شانس نیاوردم اونا عاشق دختراشن مادر شوهرم واسه دختراش عیدی طلا میده هر وقت اونا اونجا دعوتن غذاشون جوجه کباب و بیرونیه ولی ما دعوت بودنی استانبولی با دوغ الان یه ماه نرفتیم یه خبر نگرفتن بحثم شکم نیس فرقیه که میذارن

من از طرف خانواده شوهرهم شانس نیاوردم اونا عاشق دختراشن مادر شوهرم واسه دختراش عیدی طلا میده هر وقت ...

عزیزم میدونم چی میگی.حالا مادر شوهر من عاشق پسراشه اما فقط پسراش نه عروساش. من ۴ماهه خونش نرفتم یه سراغ نگرفته‌البته چه بهتر راحتترم

کاشکی منکه انقد از این قضیه ضربه خوردم که الان بعد از ۱۲سال که ازدواج کردم هنوز نمیتونم اون تحقیرا&n ...

آدم یادش نمیره مامانم همیشه میگه دختر فلانی زرنگه کل جخاز رو با حقوق خودش خریده گفته بابام خریده 

واسه جهاز برون ما رسم داریم قیمت وسایل رو سیاهه میکنیم بالاتر مینویسیم من هر چقدر قیمتارو بالا بردم ۱۵ تومن به زور شد فکر دوتا تشک و زدم ۳ میلیون  که آبرو داری کنم بماند که شوهرم خر نبود و فهمید و ابروم رفت

2706