2737
2734
عنوان

هر چی فکر میکنم به نتیجه نمیرسم

| مشاهده متن کامل بحث + 445 بازدید | 65 پست
بابای من عید که میشد به بچه من ۵۰تومن میداد البته الان دوساله که دیگه همونم نداده اما به عروسمون که ...

وای خدا چرا ما انقدر شبیهیم من ازین میسوزم هر سری میرم خونه مامانم اون میاد با کلی ذوق و شوق چیزایی که واسه عروساش خریده نشونم میده منو تا ته میسوزونه این سری یه شکلات خوری فیروزه کوب مسی براش خریده خیلی خوشگل و شیک میگفت اولین تولدش بهش میدم اون وقت من هفته پیش تولدم بود یه شکلات خوری از تو کابینت دراورد داد دستم گفت به خواهرات نگو ناراحت میشن 

بعد با این کارا دخترو پیش خانواده شوهر سرافکنده میکنن و میشی ادامس دهنشون حیف

دقیقا من تا چند سال سر جهاز دعوا و کتک کاری داشتیم بخاطر مبل ارزونی که آبرومو برد یا هیچ دکوری من تو خونه نداشتم مثلا تازه عروس بودم الان تو پیجا جهیزیه میبینم میگم دم باباش گرم واسه دخترش آبرو خرید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای خدا چرا ما انقدر شبیهیم من ازین میسوزم هر سری میرم خونه مامانم اون میاد با کلی ذوق و شوق چیزایی ...

همه اینا رو دسته کم یه بار تجربه کردم دقیقا میدونم چی میگی .همیشه میگم خدایا جوری بی نیازمون کن که همیشه حسرت زندگیمونو بخورن همون طور که از بچگی حسرت هزارتا چیز را به خاطر دختر بودن رو دلمون گذاشتن

2731
دقیقا من تا چند سال سر جهاز دعوا و کتک کاری داشتیم بخاطر مبل ارزونی که آبرومو برد یا هیچ دکوری من تو ...

درکت میکنم واسه خانواده شوهر ده تا کامیون ببری ولی یه قاشقت کم باشه،فقط اون یه قاشق رو میبینن

حرفم با پدرایی نیست که ندارن ولی با هزار قرض و وام دخترشونو سربلند میکنن،حرفم با اوناییه که دارن ولی از دخترشون دریغ میکنن

آره چون میشه وظیفه هر سری تو باید آشغالاشو جارو کنی طرفت پروو میشه

وای نمیدونی چی شد.. با اینکه من اشغالا رو جمع کرده بودم ولی ی قشقرقی ب پا کرد ک نگو و نپرس ..واویلا.. هرچی ازدهنش دراومد بهم گفت منم ب شوهرم و بابام گفتم حالا قرار بیان شب همگی صحبت کنن ولی واقعا یا جای ما اینجاست یا جای اون.

یا رب نظر توبر نگردد