2737
2739
عنوان

هر چی فکر میکنم به نتیجه نمیرسم

| مشاهده متن کامل بحث + 445 بازدید | 65 پست
با این فکرا فقط خودتو اذیت میکنی  گذشته و برنمگرده  یکم به روشون بیار  بعدم دیگه بی ...

به مامانم گفتم چجوریه من یه قابلمه چدن با حقوق خودم میخریدم بابا کلی سرم عر زد که به چه درد میخوره روحی بخر ارزونه انقدر اینجوری گفت اصلا از جهازم خیر ندیدم

بابای من وقتی طلا گرمی ۲۰۰بود واسه عروسش النگو دونه سه تومن گرفت

شما هم ترکین مامان بابای من عاشق عروسای آیندشونن هر چی هدیه خوب یا وسیله شیک دارن واسه عروسا کنار گذاشتن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامانم واسه عروسای آیندش طلا گرفته مثل هم ۶ تا انگشتر شبیه هم هر عروس دوتا بابام  واسه داداشام ...

ولشون کن  

به روشون بیار

رابطتتم کم کن

دختری هستم از دیار خندان 👀  💫پیانیست💫  گیتاریست💫 💫نقاش💫   🌱در حال یادگیری اسکیت برد🌱   لطفا برای سلامتی پدر و مادرم و فامیلام یه صلوات بفرست👀
من توام یا تو منی؟؟؟

اینکه اینا اگه داشتن چرا تو عروسی من خرج نکردن چرا خسیس بازی درآوردن اگه نداشتن الان ۳ میلیلارد از کجا دادن به خونه و ماشین داداشام واسه هر کدوم تیبا ۲ و یه واحد تمیز دو خوابه

2728

[QUOTE=174739909]به مامانم گفتم چجوریه من یه قابلمه چدن با حقوق خودم میخریدم بابا کلی سرم عر زد که به چه درد میخوره ر ...[/Q

بزار عروسشون بیاد ببینم میخواد،چه گلی به سرشون بزنه 

اخرم دختر باید دست گیر مامان باباش باشه اما قدر نمیدونن که

شما هم ترکین مامان بابای من عاشق عروسای آیندشونن هر چی هدیه خوب یا وسیله شیک دارن واسه عروسا کنار گذ ...

نه عزیزم فارس هستیم اما مامان بابام فقط دیکه واسه عروسشون جون ندادن به خدا دوتا سرویس طلا واسش گرفتن اما من بدبخت اگه یه دستمال سفره مامانم واسم بخره پولشو میگیره

2738
نه عزیزم فارس هستیم اما مامان بابام فقط دیکه واسه عروسشون جون ندادن به خدا دوتا سرویس طلا واسش گرفتن ...

الان خواهر بزرگم طفلی شوهرش بیکاره ۱ ماه تموم دندون درد کشید بابام یه تومن بهش نداد بره دندونشو بکشه الانم دندونش عفونت کرده

[QUOTE=174740009][QUOTE=174739909]به مامانم گفتم چجوریه من یه قابلمه چدن با حقوق خودم میخریدم بابا کلی سرم عر زد که ب عروس ما که فقط،دیگه تف نکرد تو صورت مامان بابام انقد کم محلی وبی احترامی هم خودش هم خونواده اش.نگران نباش خدا جای حق نشسته

واسه روز مادر سکه پارسیان گرفته بودم بدم ولی کاراشون یادم میفته پشیمون میشم مطمئنم بدم مامانم نگه می ...

نده بهش

نگه دار واسه کوچولوت خرجش کن

دختری هستم از دیار خندان 👀  💫پیانیست💫  گیتاریست💫 💫نقاش💫   🌱در حال یادگیری اسکیت برد🌱   لطفا برای سلامتی پدر و مادرم و فامیلام یه صلوات بفرست👀

ببخشید اینجا میگم ..منم اعصابم خرده از عمه م ب دلایلی تو ی خونه ایم یعنی حیاط شریکیم.رفتاراش رو مخ دعواداشتیم بحث داشتیم قهریم یعنی هیچ رابطه ای نداریم ولی دشمنی هم نداریم .بعد امروز صبح دیدیم کلی چیز ریخته تو باغچه شوهرم ناراحت شد ریختش جلودرش گفت تا ادم شه (خیلی بدترازاین رفتارا رو قبلا انجام داده دندون رو جیگر گذاشتیم). ایندفعه شوهرم گفت بذار ادم شه. ولی شوهرم ک رفت بیرون من پشت سرش رفتم اونهارو جارو کردم و قصدم اینه ک به عمه م بگم اشغال نریز تو باغچه.نمیدونم کاردرستی کردم یانه؟ نمیخوامم شوهرم بفهمه.چون قطعا ازم ناراحت میشه ک چرا جور شو کشیدم.و اینکه نمیدونم اون واقعا رفتارش عوض میشه یانه؟ خیلی فشار عصبی رومه

یا رب نظر توبر نگردد
الان خواهر بزرگم طفلی شوهرش بیکاره ۱ ماه تموم دندون درد کشید بابام یه تومن بهش نداد بره دندونشو بکشه ...

اینا انگار دختر دشمنشونه نمی دونن که وقت مریضی و پیری همین دختره که به دادشون میرسه

2706