2737
2734
عنوان

به دوستم بگم ک شوهرش..

155 بازدید | 12 پست

سلام دوستان

بچها منو همسرم یه دوستی داریم یعنی خانواده هستن و با هم رفت آمد داریم

زهرا (اسم مستعار) خانوم خانواده خیلی زنه خوبیه با اینکه ازم بزرگتره ولی خیلی راحتیم 

شوهرشم همینه با همسرم صمیمی هستن

کلا خیلی خانواده خوبین

ولی زهرا با شوهرش مشکل داره. یه بچه هم دارن. واقعا براش ناراحتم شوهرش خیلی آدم ساده و بی‌خیالیه

حالا ازینا بگذریم من چند وقته یچیزیو فهمیدم

بچها شوهر زهرارفته یه زن و صيغه کرده... من از طریق همسرم فهمیدم و واقعا ناراحتیم

.. 

مدتهاست میدونم.. اولش گفتم نباید بگم زندگیشون از هم میپاشه 

ولی وقتی باهام درد و دل میکنه جیگرم آب میشه بخدا

خودشم شک داره قبلا مچشو گرفته چند بارم تصميم به طلاق گرفته

یه نکته دیگه زن صیغه ای شوهرش خیلیییی زنه جادوگریه... ازیناست اهل طلسم و جادوعه... 

حتی قبلا نمیدونم چیکار کرده بود یچیزی زهرا رو اذیت میکرد و کل بدنش کبود می‌شده. 

الان چیکار کنم بچها واقعا تحمل ندارم ببینم انقد داره عذاب میکشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

تو اصلاً دخالت نکن تو زندگی کسی 

زندگی خودشون نیازی نیست چیزی بگی 

تویی تنها ساکن قلب این دختر🥺🤍 تویی نور و گرمای زندگیم🧡🔥 و تنها دلیل و دلخوشی فردای من ، عشق بی تکرارم....(𝑀)❤️💍
اگه بدونه طلاق میگیره؟ یا نه.  به نظرم خودش کم کم میفهمه

زنه جادوگرها براش طلسم میگیره زهرا میگه اصلا نمیتونم حرف بزنم

.... با شناختی که ازش دارم، میمونه و زندگیشو میسازه

زنه رو پرت میکنه بیرون

2740
تو اصلاً دخالت نکن تو زندگی کسی  زندگی خودشون نیازی نیست چیزی بگی

من اگه قصد دخالت داشتم چند سال سکوت نمیکردم....زن صیغه آیه براش طلسم میگیره زهرا میگه نمیدونم چرا همش انگار یکی میخاد خفم کنم، بدنم کبوده

نمیدونم واقعا چطور میتونم کمکش کنم

من اگه قصد دخالت داشتم چند سال سکوت نمیکردم....زن صیغه آیه براش طلسم میگیره زهرا میگه نمیدونم چرا هم ...

غیر مستقیم ببین نمی تونی بگی ؟ 

تویی تنها ساکن قلب این دختر🥺🤍 تویی نور و گرمای زندگیم🧡🔥 و تنها دلیل و دلخوشی فردای من ، عشق بی تکرارم....(𝑀)❤️💍