2733
2739

سلام اول شرایط خودمو مختصر میگم بعد ایشونو.

من ۲۷ سالمه فرهنگی‌ام یه داداش کوچیکتر دارم پدر و مادرمم وضعشون معمولی رو به خوبه مادر دبیر پدر مغازه دار اما خب خونواده‌ای هستیم که اهل هیچ خلافی نیستیم و محبت زیادی به هم دیگه داریم.... جهازمم کامله (کامل میشه) در حد خوب 

آقایی خواستگارمن از اقوام دور بابام که خیلی زیاد به من مخفیانه ابراز علاقه کردن و اینو با رفتارشون نشون دادن طی ۳ سال( کم دیدیم همو تو فامیل ) اما ۴   ۵ماه پیش دیگه پیام دادن و قضیه بین خودمون شروع شد تا اینکه خونوادشون تناس گرفتن و...

این آقا خیلی خودساخته‌س   موفقه وضع معمولی داره اما بنظر من جنم و انگیزش خیلی بالاست و آینده داره

یکم اخلاقاش زمخته البته تو ذوق من نزد، بنظرم جالب و مردونه بود اما خب جای تغییر هم داره

اطرافیان بهم میگن اخلاقاش خیلی سنتی و زمخته

پست بعدی مینویسم بقیشو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثلا با اینکه همسن من هستن و فقط ۸ ماه کوچیکترن، و از اولم تو شهر بوده محل زندگی شون،  بازم با همه‌ی فامیل به زبون محلیمون حرف میزنن

تو فامیل ما فقط بزرگا لری حرف میزنن هیچ جوونی لری حرف نمیزنه   بختیاری هستیم

2731

مشکل بعدی:

این آقا پدرشون معتادن متاسفانه

رابطه ی مادر پدرش داغونه

یه دلداش ۱۹ ساله داره که اونم غمگین بنظر میاد و بدنشو با تیغ زخمی میکنه برای تفریح

پدرش کار خوبی نداره حقوقش کمه فامیلاشون حمایتش میکنن  مامانش تو خونه سبزی و این چیزا میشوره میفروشه

خونواده ی صمیمی و گرمی بنظر میان

اما مشکلات فراوونی دارن گویا

من فکر کنم دارم عاشقش میشم اما نمیخوام کم عقلی کنم

مثلا سبک ابراز علاقه و محبتش خیلی قدیمی و مدل فیلم فارسیاس

نمیدونم چرا

خوبیش اینه ولی خب لوتیه، مردونست    احساس می‌کنم میشه کنارش راحت زنانگی کرد بدیشم اینه که خیلی وقتا باید قید زبون درازی و قلدری و رابطه ی ۵۰ ۵۰ رو زد

ولی دو دلم

وقت مشاوره غیر حضوری هم گرفتم برای اوایل اسفندماه

2740

ته دلم دوسش دارم

وقتی میبینم چجوری زندگیشو از ۰ ساخت و خونوادشو تا حدی زیر پر و بال گرفت تو سن کم خیلی خوشم میاد

با مردای دور و ورم که مقایسه‌ش میکنم حس میکنم فقط اون مرده