2733
2739
این کم عقلی نیس اتفاقا.اگه به دلت نشسته حتما قبول کن، پون اول اینکه با خونوادش ک نمیخوای زندگی کنی ف ...

عزیزم اینایی که گفتی، افکار هر شب منه😪 بنظرم هیچ ایرادی به این مرد وارد نیست حتی اگه کاستی داره من میتونم کاملش کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اینایی که گفتی، افکار هر شب منه😪 بنظرم هیچ ایرادی به این مرد وارد نیست حتی اگه کاستی داره من ...

شما ازدواج میکنی که خوشبخت شی  نه خودتو بندازی توی دردسر

💞💫🖐
2728
خانوادس که خیلی داغونن  مطمعنن رو اینم تاثیر گذاشته  بنظرم بیخیال شو

یکم نسبت به بقیه آدما ، خب آدم شادی نیست خب طبیعیه با توجه به کارای باباش

اما من یه چیزایی ازش دیدم که حس میکنم اگه یه همپا داشته باشه، اتفاقا خیلیم شیطونه

یه چیزی میگم به پای تعریف از خود نذارین تو رو خدا

اما من کلا آدمیم که به گفته اطرافیان خیلی باحالم و شور زندگی مخصوقا شور جنسی دارم

فکر کنم بتونم سر ذوق بیارمش

عزیزم اینایی که گفتی، افکار هر شب منه😪 بنظرم هیچ ایرادی به این مرد وارد نیست حتی اگه کاستی داره من ...

پس شک نکن عزیزم

چون دوسش داشته باشی، و ردش کنی حسرتش می مونه

🖤امیدم به اون بالاییه فقط 🖤                                                         ⚜به جز"مرگ" همه چیز دروغه!⚜

کلا بیخیالش شو،اصلا بهم نمیخورید تو هیچ زمینه ایی،بعدم خانواده ش تاثیر صد در صدی دارن تو زندگیتون،فک نکنی ازتون جدان‌تا عمر داری نصف زندگیت واسه اوناس.

مطمئن باش اون پسر رو حقوق توام حساب کرده واسه کمک ب خانواده ش

شاید! دلم نمیخواد دلی تصمیم بگیرم بدون منطق کاش خدا چشامو باز کنه اگه دارم اشتباه میکنم اما لزوما ا ...

از لحاظ مالی وتحصیلات و سرمایه به چه صورته؟

خدایا خیلی شکرت   
2740
شغلش چیه؟ درآمدش چطوره؟ نظر خانوادت چیه؟

فعلا اجازه دادن بیان صحبت کنن 

بابام کاری نداره اما مامانم دوسش نداره به هیچ عنوان ولی اگه خودم بخوام اونم حرفی نداره

درآمدش فعلا در حد ماهی ۸

شعلش آزاده میشه گفت شغل اصلیش اینه که آجیل فروشی داره شریکی اما خب در واقع هنوز وارد هیچ کار ثابتی نشده همه کارس! اما ذهنش برای پیدا کردن راه های پول درآوردن خیلی فعاله

عزیزم خانواده خیلی خیلی مهمه ایشون خانواده ی خوبی نداره برادرشون که به خودش اسیب میزنه میدونی به خا ...

نه این افسرده نیییییسسست 😅 این اتفاقا شاده ولی مثلا از ۱۵ سالگی حرکات و رفتارش شبیه مرد ۳۰ ساله بالغ بود

شایدم داشته ادای مردونگی درمیآورده به خیال خودش!     داداشش بنظر منم کلا افسرده و بی اعتماد به نفسه اما خب میدونی اگه وضع پسرشون خ‌ب بشه چقدر همشون روحیشون بهتر میشه؟ پول یه عامل خیلی کلیدی و مهمه

راستی غیرت و حس تعصب به جا داره اما میدونه من اهل حجاب زیاد و رفتارای زیادی سنگین نیستم فکرم نکنم اونم خوشش بیاد

یه پژو خریده برای خودش و یه واحد آپارتمان نسبتا کوچیک تو یه شهر ارزون و جدید که بعدا کلی میره رو قیمتش

خانواده ها که اختلاف فاحش دارن اونا هم خانواده شون اگه صمیمی بود داداشش خودزنی نمیکرد به نظرم شغلش ...

ما هم پولدار نیستیم خب

داداشه تیغ کشی رو یه تفریح میدیده انگار

مثل خیلی نوجوونای دیگه زد به سرش

بله ایشون فعلا ۸   ۹

منم ۵ و خورده‌ای

کاض با چشم باز تصمیم بگیرم ای خدا

خب من خودمم همینجوریه زندگیم دارم بهت میگم خودتو خون به جیگر نکن اونا سطحشون از ما پایین تره.اصلا ح ...

عزیزم این آقا مادر خوب و مدیر و عاقلی داشته

با وجود وضع مالی بد تقریبا تو زندگیشون همه چی داشتن و نظم نسبی داشته زندگیشون

اساس خونه خوبه خونه تمیزه

خودشونم خیلی تربیت و کلاسشون پایین نیست

درس خون بوده قبلا و باهوش

بنظرم کسی که درس خون باشه ذهنش یکم یاز تره دیدش بهتره به قضایا

من الان خودم از این اقا ظرافت رفتاریم بیشتره شاید کلاسمم همینطور اما بنظرم این اصلا ایراد و ضعف ایشون نیست

مثلا من برام مهم نیست برم رستوران و این اقا آداب رفتار تو رستوران لوکس و بلد نباشه

میگم خب مدلشه دیگه

اگه زمخت نبود که دیگه جذاب یا موفق نبود