2737
2739

این کم عقلی نیس اتفاقا.اگه به دلت نشسته حتما قبول کن، پون اول اینکه با خونوادش ک نمیخوای زندگی کنی فقط بخاطر اون کنار میای

بعدم چه اشکالی داره ضعف هایی ک تو خونه و خونواده داره،با وجود شما جبران بشه

ایجوری ک گفتین خونواده ی غمگینی هستن،، خب تو باش و بهش محبت کن ،هم گناه داره،ادم با جنم و درستیه بنظر،هم اینکه دوستت داره...

یه نفرو از روی خونوادش نباید قضاوت کرد، درسته مهمه اما لزوما اینجور نیس

و این که کسیو بخاطر خانواده کنار گذاشتن درست نیس.بنظر من ک بهم میاید احساسم بهم میگه😄

بازم هرجور صلاحته دوس عزیز

🖤امیدم به اون بالاییه فقط 🖤                                                         ⚜به جز"مرگ" همه چیز دروغه!⚜

خانوادس که خیلی داغونن 

مطمعنن رو اینم تاثیر گذاشته 

بنظرم بیخیال شو

❌لطفابخاطر طولانی بودن نام کاربریم ریپلای نکنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اینا باهاتون جور نیستن.خانوادگی به هم نمیخورید به کل دورشو خط بکش.

آخه دور و ورم زیاد دیدم ازدواجایی که خونواده‌ی پسر سطحشون پایین تر بوده اما عروس دوماد خوشبخت شدن ؛(

پسره خودش خوبه

مهربونه با معرفته به هر کسی بتونه کمک میکنه و...   ظاهرشم دوست دارم

اوایل تو فکرش نبودم اصلا اما انقدر رفتارش تابلو لود و پیام داد که بهش علاقمند شدم......

2728
عزیزم کاش کامل بگی مشکل اصلیش چیه

عزیزم خانواده خیلی خیلی مهمه ایشون خانواده ی خوبی نداره

برادرشون که به خودش اسیب میزنه میدونی به خاطر خانوادشه؟ یا به قول خودت زمخت بودن خودش ،اینا به خاطر اسیب هاییه که بچه ها تو خانواده دیدن، چه بسا خواستگارت یا پدرش افسردگی یا بیماری روحی خاصی داشته باشن و میدونی اگه اینطور باشه احتمال اینکه بچتون هم افسرده یا مورد دار باشه هست؟

خانواده ها که اختلاف فاحش دارن

اونا هم خانواده شون اگه صمیمی بود داداشش خودزنی نمیکرد به نظرم

شغلش چیه؟ درامدش از شما بیشتره؟؟

منم حس خوبی ندارم... بنظرم بهتره با هم تراز خودتون ازدواج کنید تا بعد چندماه همینجا از سادگی و انتخاب غلطتون پشیمون نباشید 😔

انگار بیشتر تعریف و تمجیدت بخاطر عشقیه که بهش داری

شاید! دلم نمیخواد دلی تصمیم بگیرم بدون منطق کاش خدا چشامو باز کنه اگه دارم اشتباه میکنم

اما لزوما اشتباه نمیکنمااا اخه ایشون ویژگی های قشنگ زیادی داره

2740
آخه دور و ورم زیاد دیدم ازدواجایی که خونواده‌ی پسر سطحشون پایین تر بوده اما عروس دوماد خوشبخت شدن ؛( ...

خب من خودمم همینجوریه زندگیم دارم بهت میگم خودتو خون به جیگر نکن

اونا سطحشون از ما پایین تره.اصلا حرفی که میزنم شوهرم نمیفهمه چرت و پرت جواب میده

تربیتش هم با ما فرق داره خیلی از رفتارش آزرده میشم با اینکه دوستش دارم

آخه دور و ورم زیاد دیدم ازدواجایی که خونواده‌ی پسر سطحشون پایین تر بوده اما عروس دوماد خوشبخت شدن ؛( ...

رفتارش تو زندگی مشترکه مهمه چون پدر و مادرش الگوی خوبی براش نبودن اونم تو رابطه ش مشکل خواهد داشت

عزیز من بیخیال شو تو رو خدا. تو فقط با اون وارد زندگی نمیشی 

قطعاااا با خانوادش هم سروکار خواهی داشت

میتونی تحمل کنی یه معتاد رو؟ یه مریض رو

یه خونه ای که کمتر توش محبت دیده شده 

این پسر هم قطعا فکرش پیش اونا می مونه و باید کمک مالی بهش بکنه‌ اونقدر دارا بتونه کمک کنه؟

با حرفایی که شما گفتید ن

دعام کنید تصمیمی که برا ازدواجم میگیرم بهترین باشه برام❤🙂از تهه دلتون مثل یه خواهر برام دعا کنید...هیچ کسو جز خدا ندارم که کمکم کنه از همون خدا برام بخواید🥲لطفا اگه مشاور خوب تلفنی ازدواج سراغ دارید بهم معرفی کنید و اگه تجربه ای درمورد استخاره با قرآن برای خواستگار دارید لطفا بهم اطلاع بدین🥰🙏 ❌هر تاپیکی که میزنم لزوما ربطی به شرایط خودم نداره❌ ولی من الان درگیر دو انتخابم بیشتر از همیشه به دعای شما نیاز دارم و بیشتر از همیشه به دست خدا، و من شهدای عزیز احمد پلارک و ابراهیم هادی رو واسطه می کنم که کمکم کنن تا بهترین راه رو انتخاب کنم، شما هم از تهه دلتون برا خوشبختیم دعا کنید و صلوات بفرستید اگه قراره یه مدتی هرچند کوتاه به یادم باشید و دعام کنید خوشحال میشم ریپلای بزنید و بهم بگید. 
مشکل بعدی: این آقا پدرشون معتادن متاسفانه رابطه ی مادر پدرش داغونه یه دلداش ۱۹ ساله داره که اونم ...

نه به هیچ عنوان چون خانوادش جالب نیستن اخلاقی و مالی ... بعدم برادرش خود زنی میکنه بهش میگن بردر لاین یه بیماری روانی و متاسفانه ارثیه 

💞💫🖐
خب من خودمم همینجوریه زندگیم دارم بهت میگم خودتو خون به جیگر نکن اونا سطحشون از ما پایین تره.اصلا ح ...

میشه درخواست دوستی رو پذیرش کنید کار دارم باهاتون

دعام کنید تصمیمی که برا ازدواجم میگیرم بهترین باشه برام❤🙂از تهه دلتون مثل یه خواهر برام دعا کنید...هیچ کسو جز خدا ندارم که کمکم کنه از همون خدا برام بخواید🥲لطفا اگه مشاور خوب تلفنی ازدواج سراغ دارید بهم معرفی کنید و اگه تجربه ای درمورد استخاره با قرآن برای خواستگار دارید لطفا بهم اطلاع بدین🥰🙏 ❌هر تاپیکی که میزنم لزوما ربطی به شرایط خودم نداره❌ ولی من الان درگیر دو انتخابم بیشتر از همیشه به دعای شما نیاز دارم و بیشتر از همیشه به دست خدا، و من شهدای عزیز احمد پلارک و ابراهیم هادی رو واسطه می کنم که کمکم کنن تا بهترین راه رو انتخاب کنم، شما هم از تهه دلتون برا خوشبختیم دعا کنید و صلوات بفرستید اگه قراره یه مدتی هرچند کوتاه به یادم باشید و دعام کنید خوشحال میشم ریپلای بزنید و بهم بگید. 
نه به هیچ عنوان چون خانوادش جالب نیستن اخلاقی و مالی ... بعدم برادرش خود زنی میکنه بهش میگن بردر لای ...

دقیقا درسته دکتر هلاکویی هم همینو میگفت احتمال اینکه بچه شون هم بیمار بشه خیلیه