2737
2739
اتفاقا ممکنه من تحصیلکرده همین رشته هستم. استادمون تعریف میکرد که برای یکی این اتفاق افتاده بود و م ...

آخه o بمبئی به شدت نادره الان تو همین تاپیک کلی o بمبئی یافت شد یعنی 😂😂

🥰🥰Medical Genetics🥰🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط اونایی که گفتن بچه ی بابات نیستی!!!! 

یعنی شما زیستو پاس نکردید؟ 

حداقل 4خط درباره ی یه موضوع اطلاعات کسب کنین بعد دربارش حرف بزنین

اگه آخر یه بحث جدی به نام کاربری من که فقط محض شوخی هست متوسل بشی،یه احمق به تمام عیاری  
عزیزم گروه خونی رو ژنتیک فرد تعیین میکنه پروتئین هایی که روی سطح گلبول قرمز هستن و ژنشون برای پروتئ ...

صحیح میفرمایی گُل

خواستم متوجهش کنم که قطعا گروه خونیش قرار نیست عینا با پدرش یکی باشه 

اگر وسط بحث کردن دیدین دیگه ریپلای نکردم و پیامتون بی جواب موند بدونید که واقعا ارزش پاسخگویی و بحث ندارین🌹تنها زمان غروب خورشید اشعه بنفش به سطح صفر میرسد⛅یعنی میتوانی به نورش خیره شوی بدون آنکه چشمانت تار شود... تازه فایده هم دارد! 💜تو💜 غروب خورشید بودی که فایده کرد برای چشمایم...که خیره میشدم و برای لحظاتی از دیدنت لذت میبردمحال که آن غروب مه گرفته تمام شد و شب فرارسید در میان ستارگان می‌جویم صبرمیکنم تا طلوعی دیگربرای تو شاید ان هنگام آنجا نباشم شاید درمیان شب وستارگانش تمام شده باشم اما باز طلوع کن⛅💜این طلوع تو میتواند هرگز پایان نیابد و کسی جز من بخت دیدن ان نور کم رنگ لاجوردی را نداشته باشدچه زیبا تمام میشود دنیایی که غروبی از روی سعادت دیده باشد... "________❤️ همه ی من تا ابد این قلب از آن تو خواهد بود❤️
2731
2740

بچها من a همسرم bدختر کوچیکم ab اما دختر بزرگم o  هستش بنظرتون نرمالیم عایا😁؟؟

من هیچوقت گروه خونیارو یاد نگرفتم🤣

میشه لطفا واسه سلامتیم و سالم بودن آزمایشام ی صلوات مهمونم کنید. خیلی احتیاج دارم😔ممنون خواهر گلم                         اگر مستاجری بعد از هر نماز ۱۴ بار بگو یا جواد و یا بعد از نماز صبح یا نماز ظهر ۷۰ مرتبه تا ۴۰ روز  آیه ی ۲۹ سوره ی مومنون رو بخون .سر نمازات منو هم یاد کن😘
عزیز دلم گروه خونی یا به پدر میره یا مادر ولی الان مثلا ما مامانم  o بابام ab و من b هستم  ...

لزوما به پدر یا مادر نمیره میتونه اینطور نباشه هر فرد یک الل از پدر و یک الل از مادرش دریافت میکنه

مدتهاست تصمیم گرفتم،،،هروقت از کسی رنجیدم یا دلم رو شکست،،، به یاد روزی باشم که ممکنه هرگز در زندگیم نباشه،،، اون روز رو مرور میکنم،،، انقدر، که نبودنش رو باور میکنم،،،بعد تو ذهنم براش غمگین میشم،،، و شاید یک عزاداری ذهنی،،، و بعد ارزو میکنم کاش بود و ازش میگذشتم،،،بعد به خودم میگم حالا اون هست پس ببخش و فراموش کن،،، از بخششم شاد میشم و از بودن اون شادتر،،، به همین راحتی،،، این فرمول جدید ارامش من است🌸🌈
2706