2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه های پزشکی احتمال کراسینگ آور و موتاسیون توی گروه خونی چقدره ؟

تا جایی که من اطلاعات دارم احتمال موتاسیون هست ولی اینکه اون موتاسیون بروز ژنوتیتی و بعد فندتیپی هم داشته باشه در حد نادره

و احتمال c.o بیشتره خیلی از این سیستم های آنتی ژنی گروه های خونی حاصل c.o هست ، حالا ما اکثرا فقط با چند تا سیستم آشناییم یکیش سیستم abo یکیشم d یا همون rh

🥰🥰Medical Genetics🥰🥰
2731
حتمااااااااا باید بدونید گروه خونیتون رو بگید ازمایشش رو بنویسن براتون

اره دقیقا مخصوصا الان ک باردارم

دوستان گلم من دوتا تخمدانام پلی کیستیک بود بی بی زدم مثبت شد و باردار شدم و راه های درمانشو میگم بهتون.....اول از همه رژیم غذایی بگیرید بهترین رژیم کالری شماری و ورزش حتما بکنید ورزشای leap fitness group رو توی گوگل پلی دانلود کنید و ورزش کنید من دارویی نخوردم فقط ناشتا عسل و سیاه دونه خوردم بعدش ویتاگونس میخوردم ی کف دست کلم بروکلی میخوردم پیاز درمانی ماه اول رژیم انجام دادم...گرمیجات خیلی خوردم با گوشت گاو و شکر و قند وتنقلات کارخونه ای خدافظی کردم..شیر و محصولات لبنی اصلا براتون خوب نیست...مرغو و ماهی و برنجو کمتر بخورید خرما و انجیر خشک و مویز و تخمه کدوحلوایی شلغم و سیب موز اینا رو بخورید کیسه اب گرم روی تخمداناتون بزارید روغن سیاه دونه هم بزنید ب شکمتون من دوماه انجام دادم و نتیجه داد رفقا😘😘(من درمورد مشکلات تیروئیدی اطلاعاتی ندارم اما کلم و شلغم فک کنم برای عزیزایی ک هم پلی کیستیک هم تیروئید دارن مضره )
بلهه😊

اون خنده شيطاني از صدتا فحش بدتره🤣🤣

اگر وسط بحث کردن دیدین دیگه ریپلای نکردم و پیامتون بی جواب موند بدونید که واقعا ارزش پاسخگویی و بحث ندارین🌹تنها زمان غروب خورشید اشعه بنفش به سطح صفر میرسد⛅یعنی میتوانی به نورش خیره شوی بدون آنکه چشمانت تار شود... تازه فایده هم دارد! 💜تو💜 غروب خورشید بودی که فایده کرد برای چشمایم...که خیره میشدم و برای لحظاتی از دیدنت لذت میبردمحال که آن غروب مه گرفته تمام شد و شب فرارسید در میان ستارگان می‌جویم صبرمیکنم تا طلوعی دیگربرای تو شاید ان هنگام آنجا نباشم شاید درمیان شب وستارگانش تمام شده باشم اما باز طلوع کن⛅💜این طلوع تو میتواند هرگز پایان نیابد و کسی جز من بخت دیدن ان نور کم رنگ لاجوردی را نداشته باشدچه زیبا تمام میشود دنیایی که غروبی از روی سعادت دیده باشد... "________❤️ همه ی من تا ابد این قلب از آن تو خواهد بود❤️
فوق العاده نادره جهان ب این بزرگی فقط یه خانواده ژاپنی! شدن که بله شده 

ببین اونا شک کردن رفتن تست دادن. الان تو همین تاپیک ببین چند نفر بودن که به هم نمیخوردن. احتمال خیلی خیلی زیاد نتیجه تستشون اشتباه بوده در مرحله بعد ممکنه پدر و مادر بیولوژیک نباشن ولی یه درصدیم ممکنه واقعا این موضوع باشه. فرض کن تو آفریقا مثلا این ژن شایع باشه اصلا کسی گروه خونشو نمیدونه که بفهمه این موضوع وجود داره یا نه. الان در این شرایط من فقط میتونم بگم نمیدونم. دیگه نمیتونم با قطعیت بگم نمیشه.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه نارنجی رکورد سلامتی
اونوقت من که می خوام عوض شده باشم هم ظاهرم هم گروه خونی درسته ای خدا چرا جااینها من عوض نشدم آخه خخخ ...

تو نیتت خالص نبوده حتما خخهخ باید قبل بدنیا اومدن نیت میکردی

2738
اون خنده شيطاني از صدتا فحش بدتره🤣🤣

😂😂😂🤦🏻‍♀️

مدتهاست تصمیم گرفتم،،،هروقت از کسی رنجیدم یا دلم رو شکست،،، به یاد روزی باشم که ممکنه هرگز در زندگیم نباشه،،، اون روز رو مرور میکنم،،، انقدر، که نبودنش رو باور میکنم،،،بعد تو ذهنم براش غمگین میشم،،، و شاید یک عزاداری ذهنی،،، و بعد ارزو میکنم کاش بود و ازش میگذشتم،،،بعد به خودم میگم حالا اون هست پس ببخش و فراموش کن،،، از بخششم شاد میشم و از بودن اون شادتر،،، به همین راحتی،،، این فرمول جدید ارامش من است🌸🌈
نه اصلا چیزی که استارتر میگه ممکن نیست من حس میکنم سرکاریم ولی اگه نباشیمم ازمایشگاهشون اشتباه کرد ...

اتفاقا ممکنه من تحصیلکرده همین رشته هستم.

استادمون تعریف میکرد که برای یکی این اتفاق افتاده بود و مرد به زنش شک میکنه که خیانت کرده و بعد متوجه میشن که این گروه خونی o بمبئی هست و با گروه خونی o متفاوته

2706