2752
2734
خب این درسته. چون همسرتون BB نیست. بلکه BO بوده. به همین علت یکی از بچه هاتون B شده و اون یکی o. کس ...

من و دخترم o مثبت هستیم

همسرم و پسرم o منفی

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود...گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود...گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است...گاهی نگفته قرعه بنام تو میشود...گاهی برای خنده دلم تنگ میشود...گاهی دلم تراشه ای از سنگ میشود...گویی به خواب بود جوانی مان گذشت...گاهی چه زود فرصتمان دیر میشود 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نمیشه که میگن باید یا‌ از پدر‌ یا مادر‌بگیری پدر من B هست مادرم A همه ی خواهر برادرام AB شدن ...

عزیزم هم از مادر میگری هم از پدر 

بزارید من یه تاپیک بزنم اینو توضیح بدم برا همه 

انشاءلله امضای خدا پای آرزوهاتون   

مال منم یکیشونaیکیb 

منo😐

‏‏كن معنا يا الله، لأنك الوحيد الذي يشعر بنا ويهتم بأمرنا ويدرك كل مافينا.خدایا در کنار ما باش، چون تو تنها کسی هستی که احساس ما را درک می‌کند و به ما توجه می‌کند و از هرآنچه درون ماست با خبر است ♥️
یعنی چی  هر دومون مثبت هستیم؟؟

یعنی BBباشین یا BO و از طرفی DD  باشین یا Dd

مدتهاست تصمیم گرفتم،،،هروقت از کسی رنجیدم یا دلم رو شکست،،، به یاد روزی باشم که ممکنه هرگز در زندگیم نباشه،،، اون روز رو مرور میکنم،،، انقدر، که نبودنش رو باور میکنم،،،بعد تو ذهنم براش غمگین میشم،،، و شاید یک عزاداری ذهنی،،، و بعد ارزو میکنم کاش بود و ازش میگذشتم،،،بعد به خودم میگم حالا اون هست پس ببخش و فراموش کن،،، از بخششم شاد میشم و از بودن اون شادتر،،، به همین راحتی،،، این فرمول جدید ارامش من است🌸🌈
عزیزم هم از مادر میگری هم از پدر  بزارید من یه تاپیک بزنم اینو توضیح بدم برا همه

تگمون کن♥️

‏‏كن معنا يا الله، لأنك الوحيد الذي يشعر بنا ويهتم بأمرنا ويدرك كل مافينا.خدایا در کنار ما باش، چون تو تنها کسی هستی که احساس ما را درک می‌کند و به ما توجه می‌کند و از هرآنچه درون ماست با خبر است ♥️
زده خیلی نادره....اونقدر نادر که رفتن تست ژنتیک دادن ببینن بچه مال مامان باباش بوده   ....یه م ...

آره دیگه در حالت کلی نمیشه. این یه حالت خیلی خیلی نادره. ولی وقنی یک بار شده ممکنه بازم اتفاق بیفته. بهرحال اون تعصب بیجایی که داشتم از بین رفت. 

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد.
یعنی BBباشین یا BO و از طرفی DD  باشین یا Dd

D داریم مگه

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود...گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود...گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است...گاهی نگفته قرعه بنام تو میشود...گاهی برای خنده دلم تنگ میشود...گاهی دلم تراشه ای از سنگ میشود...گویی به خواب بود جوانی مان گذشت...گاهی چه زود فرصتمان دیر میشود 
2706