2733
2739
عنوان

اعصابم از دست شوهرم خورد

| مشاهده متن کامل بحث + 658 بازدید | 34 پست
فکر کنم حساس شدی  خوب بعد ۱۰ سال مسلمه شرایط تغییر می‌کنه  شما خودت همون احساسات قبل رو ...

نه ولی ایراد هاش رو به روش نمیارم دیشب بیشتر حرفش که گفت سنت زیاد شد اذییتم کرد

من خیلی خوشتیپم خیلی به روزم انها تعریف نیست ها ،بذار بگم 

شوهرم هم همکار خانوم نداشت 

اما 

بهم خیانت کرد 

رفت با زشت ترین دختری که میشناخت 

باورکن راست میگم دختره از دوستای مادرش بود و همیشه خودشون میگفتن فلانی اینقدر زشته کسی نمیگیرتش 

البته فکر اونا بود کاری ندارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حساس شدی عزیزم شاید کارش زیاده خستست وگرنه همیشه که خیانت نیست اون خانم خوشگله؟؟

یکی از دلایل حساسیتم همین شوهرم همیشه بقیه همکارهای خانم رو میگفت خوشگل نیستن یهو تا این اومد گفت بد نیست قیافه اش البته خیلی عادی با یکی از همکار هاش  رفت و آمد داریم همکارش گفت یه بار بهم نه بابا اذیتت میکنه قیافه ندار

یکی از دلایل حساسیتم همین شوهرم همیشه بقیه همکارهای خانم رو میگفت خوشگل نیستن یهو تا این اومد گفت بد ...

ببین شاید چون جوونه و به خودش میرسه شوهرت گفته این خوبه بقیه واقعا از حیث قیافه پایین تر از ایشونن؟

2728
ببین شاید چون جوونه و به خودش میرسه شوهرت گفته این خوبه بقیه واقعا از حیث قیافه پایین تر از ایشونن؟

ندیدمش بقیه رو تو عکس های پایان سال شرکت دیدم بد نبودن معمولیه این رو هنوز ندیدم کلا کار به چهراش ندارم به قول یه خانمی که الان کامنت گذاشت کاری به چهر نداره حس میکنم دختر پر رو مثلا همه همکارهای خانمش تو پیام ها لفظ آقای مهندس میزنن این مهندس خالی یا استیکر میدونی رسمی نیست رفتارش حس میکنم پر رو باشه

ندیدمش بقیه رو تو عکس های پایان سال شرکت دیدم بد نبودن معمولیه این رو هنوز ندیدم کلا کار به چهراش ند ...

شاید آره شایدم حساس شدی آره بعضیا پر روعن ولی نه اینکه مثلا بخواد مخ بزنه کلا اینه نگران نباش

2738
البته وقتی سرش تو گوشی میدونم دار چیکار میکنه منظورم اینه بهم بی اهمیت شده

حساس نشوالکی شایدبراخستگی وزیادی کارباشه که میل نداره قرارباشه‌ هرکی بازیردست خودش رفیق شه که سنگ روسنگ بندنمیشه زندگیتوخراب نکن 

پسرنازم😔 ازروزی که ازپیشم رفتی من مردم نمیدونم کجای🖤😭ازخدافقط تورومیخوام فقط تورو💔پسرنازم کجای دلم داره میترکه از دوریت 😭پسرم تقصیرمن نیست که وضع مالیم خرابه و وپولدارنیستم ببخش منوپسرم منوببخش توروخدا😭میدونی پسرم من میرم نظافت روزی۸۰پسرنازم من هرچی کارمیکردم فقط واسه توخرج میکردم وخواهم کرد خداشاهده من حتی برای خودم یه ادامس نمیخریدم چون تومهم بودی منوببخش که نتونستم بیشتر ازحد توانم کارکنم🖤🖤🖤💔💔💔پسرقشنگم من نتونستم۳ساله یه کاپشن واسه خودم بخرم چون تومهم بودی شکمت ولباس وپوشک بایدتهیه میکردم وتومهم بودی وهستی💔پسرم بشدت دلتنگتم دارم دق میکنم 😭😭💔کاش برگردی پیشم😭😭قول میدم دوبرابرکارکنم ونزارم کمبودی داشته باشی😔😔😔پسرنازم من هرروز وهرشب میرم سرکوچه به امیداینکه برق خونه بابات روشن بشه وبفهمم اومدی روستا🙂🙂پسرقشنگم هرشب باچشم گریون میخوابم😔کوچولوی نازم نزار تو حسرت خوابیدن توبغلت بمیرم شب وروز لباسهات پیشمه واشک میریزم میدونی من هیچکسوندارم جزتو خدایاحداقل پسرموبهم برسون هیچ آرزویی ندارم پسر قشنگم مامانی داره میمیره از دوریت بخدا...بقران دارم دیوانه میشم کاش بمیرم واین دردونکشم پسرمممم🖤💔پسرم جووونم به فدایت خیلی میخوامت😭😭پسرم خیلی دوست دارم 
2706