2733
2739
عنوان

اعصابم از دست شوهرم خورد

658 بازدید | 34 پست

شوهرم تو به شرکت بزرگ کار میکنه تازگی ها بخشی که مدیرش شوهرم نیروی جدید گرفت یه خانم مجرد جوون قبلا هم کارمند خانم داشتن برام مهم نبود این کارمند شوهرم هست نمیدونم چرا حساسم روش از اول یه حس بدی بهم داد به روم نیاوردم شوهرم خیلی کار میکنه خسته میشه میل جنسیش جدیدا خیلی کم شد شب ها که میاد سرش تو گوشی تا بخواب یه شب بهش گفتم رابطه هامون یکنواخت شد گفت خوب بعد ده سال معلوم یکنواخت میشه گذشت و دیشب حرف سر سن شد بهم گفت توام سنت دیگه زیاد خیلی بهم بر خورد من ۳۳سالم کجاش زیاد بعدم ول کرد رفت خوابید رفتم سر گوشیش چت هاش با همکارش یه چند روز مرخصی بود باهاش هماهنگی میکرد با پیام روز آخر گفته بود فردا میام اونم گفته بود چقدر خوب خیلی حرصم گرفت کلا همسرم خیلی رسمی باهاش حرف میزنه ولی اون خانم نه حس میگم پر رو دیشب نشستم فکر کردم دیدم همه این سرد شدنا و اینکه به من میگه سنت زیاد یا بعد ده سال رابطمون یکنواخت میشه دیگه نکنه زنگ خطر باشه نمیدونم چیکار کنم امروز باهاش قهرم از دیشب از دستش عصبیم بهم بگید چیکار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

نمیدونم ذهنت رو پاک کن 

اما به خودت بیشتر برس نذار هیچ زنی به چشم شوهرت بیاد 

البته این که میگم ربطی به خیانت کردن مرد و زن نداره ها ،ادم کثیف کثیفه 

اما من باشم اینقدر خوشتیپ و خوش هیکل میشم که از دیدن یه زن دیگه تعجب نکنه 

البته برای دل خودم 

گفتم ادم ناجور ناجوره ربطی نداره

قهر کنی بدتر ازت دور میشه 

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!

ببین حرفاش ربطی به اون دختر نداره 😊 همینطوری ی چی گفته من خودم کوشی همسرم وویس ریکوردر داره کلا آدم   غد    و اخمویی هست بیرون ویساشو ک گوش دادم دختر بهش گفته بود چیکار کنیم حالا شرکت داره تعدیل میکنه شوهرمم بهش گف تو نگران نباش درستش میکنیم تا یک ماه خود درگیری داشتم 

2706