2737
2734

سیب زمینی آبپز کردم همیشه دونه دونه سرخ میکنم..اما الان میخوام همشو پهن کنم تو تابه بعد برش بدم برگردونم 

خوب میشه اونجوری ؟درشو تابه رو بزارم یا نه؟

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞
هرکی ۵ تا تاپیک آخرمو گزارش بزنه براش آیت الکرسی میخونم بگه هر کی زد لایکش کردم یعنی خوندم توروخدا ت ...

با اجازه😒

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740

فک کنم وا بره ها

کوکو سیب زمینی پخته والا دونه دونه شم با سلام و صلوات باید برگردوند

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
چون آبپز کردی نمیدونم جالب بشه یا نه. ولی اگه گذاشتی دیگه درشو نبند

میگم شاید یه وقت برنگرده همش پودر شه😂

نه ما خودمون هم قاشقی درست میکنیم هم اینکه کامل بریزیم تو تابه

خوب برمیگرده کامل میریزی؟

2706