2733
2734
عنوان

واکنش دوستم به زندگیم و اهدافم🥲😂

282 بازدید | 35 پست

داشتیم باهم صحبت میکردیم

گفت بعد از کنکور میخوای چیکار کنی؟

گفتم درس بخونم و همزمان کار کنم و مستقل بشن

گفت بعدش چی؟ 

گفتم کارشناسی بگیرم و برای آزمون وکالت بخونم

گفت بعدش چی؟

گفتم ارشد بگیرم و همزمان کارآموزی رو تموم کنم

گفت خب بعد از اینا چی؟

گفتم وکالت رو ادامه بدم و اگه تونستم برای دکترا اقدام کنم

ی نگاه عاقل اندر سفی بهم انداخت و گفت مردشور خودتو و زندگیتو ببرن،زندگی به این کسلی ندیدم🤡😂 

واقعا از دور کسل آوره این مراحل؟🚶‍♀️

پرنده ای که مقصدش پرواز است،از ویرانی لانه اش نمی هراسد:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

اهدافت بنظرم کل کننده نیست اما یکچیزی بگم 😂😂می‌دونستی که اگر اهدافت رو برای کسی تعریف کنی دیگه انرژی لازم براش نمیذاری؟

از لیلی پرسیدن چقدر مجنون رو دوست داری ؟ گفت نفسم به نفسش بنده ... اما هیچکس یاور نمی‌کرد همه می گفتن عشق وجود نداره ....سال ۱۳۹۰ لیلی و مجنون تصادف کردند.. مجنون قبل از رسیدن به بیمارستان فوت شد 😢... لیلی کما رفت اما وقتی بهوش آمد سراغ شوهرش را گرفت ... مادرشوهر که فکر نمی‌کرد دخترک واقعا اینقدر عاشق باشد به زن گفت پسرم مرده... همین حرف باعث ایست قلبی شد و دو تا بچه کوچیک یتیم شدن ..💔لطفا هرچقدر که میتونی برای شادی روحشان صلوات بفرست فرستادی بگو دعات کنم 

اتفاقا عالیه.

کنارش ابعاد دیگه رو هم لحاظ کن

من عاشق گوشه ی دنج اتاقمم🌱عاشق اون صندلی پشت میز و پنجره‌ی دل انگیز روبروش. بخصوص وقتی هوا بارونیه!🌦عاشق فنجون داغِ  قهوه و نظمِ خودکارای رنگی . گوشه‌ی دنج اتاقم یکی از بهترین رفقای منه! هرروز صبح باهم قرار داریم که برای پیشرفتمون تلاش کنیم و حتی شده یک قدم به سمت جلو حرکت کنیم.من اونجا مینویسم  ؛ شعر میخونم و از همصحبتی با حافظِ جان لذت میبرم... حافظ، قندِ گوشه‌ی دنجمه! _کلکِ حافظ ، شکرین میوه نباتی ست  ، بچین! _🌻توی این کلبه‌ی کوچیکِ روح‌بخش ، مطالعه کتاب دقیقا مثل دویدن زیر بارونه ! اونم بدون چتر...  ؛) اما قلب و جانِ گوشه ی دنجم، معبود و معشوقم خداست :)یه لحظه چشماتو ببند و تصورش کن  :❤خدا آن حس زیبایی ست  که در تاریکی صحرا ، زمانی که هراس مرگ ، میدزدد سکوتت را ، یکی مثل نسیم دشت ؛ آهسته میگوید : _کنارت هستم ای تنها_دلت آرام میگیرد... :)❤🌱 معبودِ محبوب؟! وَ أَنْتَ غَایَهُ مَطْلُوبِی وَ مُنَایَ فِی مُنْقَلَبِی وَ مَثْوَایَ  ...و تویی منتهای خواسته و آرزوی من، در دنیا و آخرت...🌱❤

خیلی هم خوبه که تو این سن اهداف به این روشنی داری. مسلما کنارش هم تفریح داری. دیگه تفریحات که هدف نیست بخوای بگی. دیگه هم انقد با جزییات راجع به اهدافت با کسی صحبت نکن. ایشالله به همش میرسی. 

2706