2733
2734
عنوان

واکنش دوستم به زندگیم و اهدافم🥲😂

| مشاهده متن کامل بحث + 294 بازدید | 35 پست
اونکه آره ولی ی جوری شدم 😶😂

چون دوستت بهت وایب منفی داده اینجوری شدی

راهش اینه اهدافتو با آدمهای انرژی منفی درمیون نذاری

من عاشق گوشه ی دنج اتاقمم🌱عاشق اون صندلی پشت میز و پنجره‌ی دل انگیز روبروش. بخصوص وقتی هوا بارونیه!🌦عاشق فنجون داغِ  قهوه و نظمِ خودکارای رنگی . گوشه‌ی دنج اتاقم یکی از بهترین رفقای منه! هرروز صبح باهم قرار داریم که برای پیشرفتمون تلاش کنیم و حتی شده یک قدم به سمت جلو حرکت کنیم.من اونجا مینویسم  ؛ شعر میخونم و از همصحبتی با حافظِ جان لذت میبرم... حافظ، قندِ گوشه‌ی دنجمه! _کلکِ حافظ ، شکرین میوه نباتی ست  ، بچین! _🌻توی این کلبه‌ی کوچیکِ روح‌بخش ، مطالعه کتاب دقیقا مثل دویدن زیر بارونه ! اونم بدون چتر...  ؛) اما قلب و جانِ گوشه ی دنجم، معبود و معشوقم خداست :)یه لحظه چشماتو ببند و تصورش کن  :❤خدا آن حس زیبایی ست  که در تاریکی صحرا ، زمانی که هراس مرگ ، میدزدد سکوتت را ، یکی مثل نسیم دشت ؛ آهسته میگوید : _کنارت هستم ای تنها_دلت آرام میگیرد... :)❤🌱 معبودِ محبوب؟! وَ أَنْتَ غَایَهُ مَطْلُوبِی وَ مُنَایَ فِی مُنْقَلَبِی وَ مَثْوَایَ  ...و تویی منتهای خواسته و آرزوی من، در دنیا و آخرت...🌱❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
برای آدمای الاف و بی هدف بله کسل کننده است. به راهت ادامه بده. موفق باشی

شاید همینطوره...ممنونم جانم،شما هم همینطور💚

پرنده ای که مقصدش پرواز است،از ویرانی لانه اش نمی هراسد:)
اهدافت بنظرم کل کننده نیست اما یکچیزی بگم 😂😂می‌دونستی که اگر اهدافت رو برای کسی تعریف کنی دیگه انر ...

واقعا؟ نمیدونستم..🥲😅

واقعا؟ نمیدونستم..🥲😅

عیب ندارد عزیزم شاید تلقینه 

شما باخبال راحت ادامه بده 😂😂برای منم دعا کن زودتر یک شوهر و مادرشوهر خوب نسیبم بشه 

وقتی به دنیا آمدم مادرم مرا به امام حسین هدیه داد ...این شد عشق من به امام حسین ... پارسال توفیق رفتن به کربلا رو پیدا کردم اونجا یک سیدی می گفت برای حاجت روایی هرچقدر میتونی صلوات به ائمه هدیه کن چون هدیه خیلی دوست دارند خودمم حاجت گرفتم ... روزی رو میبینم که مثل فرشته ها به آسمان ها پرواز میکنم 🙃نماز شب میخونم اگر میخوای دعا کنم و لایق باشم اسمت رو بهم بگو‌
اتفاقا عالیه. کنارش ابعاد دیگه رو هم لحاظ کن

عه سلام آیدا جاانم، خوبی؟😍

آره خب من فقط بعد تحصیلی  و گفتم، ولی خب خورد تو ذوقم🥲😅 

به کسی هدفت رو نگو حتی اگه یک درصد خدایی نکرده نرسیدی کسی مسخرت نمیکنه که نتونستی

وقتی پرسید گفتم، و خب بازم پرسید منم جواب دادم ولی بله درست میگین واقعا.‌.

خیلی هم خوبه که تو این سن اهداف به این روشنی داری. مسلما کنارش هم تفریح داری. دیگه تفریحات که هدف نی ...

ممنونم بابت حسن نظرتون💚 بله دقیقا همینطوره 

درسته، تجربه شد که اصلا دیگه راجع بهشون با کسی صحبت نکنم..

چون دوستت بهت وایب منفی داده اینجوری شدی راهش اینه اهدافتو با آدمهای انرژی منفی درمیون نذاری

حتما همین رویه رو پیش میگیرم..

عیب ندارد عزیزم شاید تلقینه  شما باخبال راحت ادامه بده 😂😂برای منم دعا کن زودتر یک شوهر و ماد ...

آره الان که گفتم سعی میکنم بهش فکر نکنم🥲😅

امیدوارم که همینطور میشه و خدا بهترین رو براتون رقم میزنه 💚

2706