2737
2734
عنوان

مامانای تیر و مرداد ۱۴۰۰ بیاین دور هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 522 بازدید | 78 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خواهرشوهرم ناراحتی قلبی داره بیشتر از این میترسم

نگران نباش ب خدا توکل کن.

دکترا چرت و پرت زیاد میگن

۲ آذر ۹۹ آزمایشم مثبت شد😍😍😍توروخدا دعا کنین سالم بیاد بغلم
2728

میگم خانما تو آزمایش ان تی فری بتاتون چند بود مامش مال من 2.29 بود دکترم نگرانم کرد گف بالاس بعدش طول سرویکست ن چنده؟ 

دلم برای شبای خونه روستایی مادربزرگم تنگ شده شبایی که رو لحاف و تشک یخ غلت میزدیم   شبایی که با صدای قور قور قورباغه ها جیر جیر جیرکا خوابمون می‌برد آخ که چه آرامشیییییی  
2740
مال من 2.86 بود دکترم گفت طبیعیه.نگران نباش الکی استرس میدن بعضیا 

ای خواهر خدا خیرت بده آروم شدم دکتر من خیلی حساسه به همه چی گیر میده منم نگران میکنه

دلم برای شبای خونه روستایی مادربزرگم تنگ شده شبایی که رو لحاف و تشک یخ غلت میزدیم   شبایی که با صدای قور قور قورباغه ها جیر جیر جیرکا خوابمون می‌برد آخ که چه آرامشیییییی  
ای خواهر خدا خیرت بده آروم شدم دکتر من خیلی حساسه به همه چی گیر میده منم نگران میکنه

نه بابا استرس نگیر دکتر من خیلی کاربلده فوق تخصصه یکی دیگه پیشش بود گفت اخه بالاست گفت نه نرماله طبیعیه اینا هیچی نیست نگران نباش

نه بابا استرس نگیر دکتر من خیلی کاربلده فوق تخصصه یکی دیگه پیشش بود گفت اخه بالاست گفت نه نرماله طبی ...

سلام

شما کدوم شهری؟

اگر تهرانی اسم دکترتو میگی؟

الهی و ربی من لی غیرک
2706