2737
2739
خاک عالم ب سرت توهمی اخه ۷ قلووو؟!؟!؟!؟ جریان یکی از بچه های دوران هنرستان ماست میگفت شدم زن محمد ر ...

اااا منم یه دوست داشتم همینو می‌گفت 

می‌گفت محمد رضا گلزار ازم خواستگاری کرد😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدایی دیگه شمام داری چرت میگی! من جهیزیه معمولی بردم حدودا ۷ سال پیش یادمه حدود ۶۰ شد ....

روی گفتارت کار کن گلم

من اهل دروغ نیستم راستشو گفتم. 

چند تیکه هم با همسرم بود 

کاربری واسه دو نفره😇 زیر سایه آقامون امام حسین میگذرونم لحظه هامو💚دلم گرفته خدایا تو دل گشایی کن ❤من آمدم به امیدت تو هم خدایی کن❤ به بوی دلکش زلفت که این گره بگشای❤دل گرفته ما بین و دلگشایی کن❤  من قراره مادرشم.. میدونم خدای من بندشو ناامید نمیزاره 😇.....چهارمین کاربریمه هربار پسورد یادم میره😂😂😂
2731
اخه چجوری ۲۵میلون شد بخدا من پنج سال پیش در حد نرمال گرفتم شدنزدیک۸۰ چندتا کاربر دیگه هم تو تایپیک ه ...

نمیدونم..من شهرستانم اون موقع وسایل ارزون بود

کاربری واسه دو نفره😇 زیر سایه آقامون امام حسین میگذرونم لحظه هامو💚دلم گرفته خدایا تو دل گشایی کن ❤من آمدم به امیدت تو هم خدایی کن❤ به بوی دلکش زلفت که این گره بگشای❤دل گرفته ما بین و دلگشایی کن❤  من قراره مادرشم.. میدونم خدای من بندشو ناامید نمیزاره 😇.....چهارمین کاربریمه هربار پسورد یادم میره😂😂😂
منم تهرانم کجاها میری خرید؟ اگه وسیله مارک خوب و ارزون پیدا کردی بمنم بگو لطفا

ما همیشه میریم شوش خرید میکنیم

باشه عزیزم حتما آیدیت برمیدارم باهات در ارتباط باشم 

منم تهرانم کجاها میری خرید؟ اگه وسیله مارک خوب و ارزون پیدا کردی بمنم بگو لطفا

اول تو دیوار کامل قیمتا رو سرچ کنید بعد برین شوش.

من سر قابلمه یه ماه پیش تجربه کردم

رفتم شوش بهم کلی با منت داد سه میلیون .تو دیولر زده بود ۲۹۰۰

2740
روی گفتارت کار کن گلم من اهل دروغ نیستم راستشو گفتم.  چند تیکه هم با همسرم بود

گفتارم درسته حرفی که غیر منطقی باشه میشه چرت! ۲۵ میلیون اونم همین سه چهار سال پیش ته تهش چنتا تیکه بزرگ مث لباسشوویی و ظرف شویی و تی وی میشد ! حالا سرویس چوب و قالی و وسایل اشپزخونه و پرده و ...بماند! حالا اون‌چندتیکه که میگی با شوهرت بوده شاید اصل جهازم همون بوده

اول تو دیوار کامل قیمتا رو سرچ کنید بعد برین شوش. من سر قابلمه یه ماه پیش تجربه کردم رفتم شوش بهم ...

فک کنم دیجی کالام خوب باشه 

بعضی وقتا تخفیف میخوره بعضی چیزاش

اول تو دیوار کامل قیمتا رو سرچ کنید بعد برین شوش. من سر قابلمه یه ماه پیش تجربه کردم رفتم شوش بهم ...

اونکه خوبه من اتو از سه راه امین حضور گرفتم ۱۵۰۰ دیدم تو دیجی زده ۹۴۰ همون لحظه پس دادم! 

گفتارم درسته حرفی که غیر منطقی باشه میشه چرت! ۲۵ میلیون اونم همین سه چهار سال پیش ته تهش چنتا تیکه ب ...

ترجیح میدم باهات بحث نکنم)😇

ادمی که فرهنگ حرف زدن رو نمیدونه ارزش کل کل نداره)

واسه خودت ریپلای بزن منو نمیخونم❤

2706