2733
2734
چخبرههههه😬اینجا ک دیگ فک فامیل نیست.. والا من جهاز کامل بردم چهار پنج سال پیش 25تومنی شاید شد... ...

خدایی دیگه شمام داری چرت میگی! من جهیزیه معمولی بردم حدودا ۷ سال پیش یادمه حدود ۶۰ شد ....

عروسمون دوسال پیش جهاز کامل بهترین مارکا رو گرفته بود شد صد میلیون 

ای خدای مهربان چنانچه من؛ پدرم؛ مادرم؛ خانواده و نیاکانم با افکار رفتار و کارهایمان خواسته یا ناخواسته از بدو خلقت تاکنون سبب آزردگی تو شده ایم اجازه بده  آنها را پاک کنیم تصفیه کنیم رها بشیم و تمام اون کارهایی که باعث این موانع در زندگی من شده اند و انرژی ها و امواج منفی رو پاکسازی و تبدیل به نور خالص کن و همینطور میشود یا مبدل السیئات بالحسنات... خدایا دوستت دارم؛ متاسفم؛ منوببخش؛ متشکرم.... خدایا شکرت بخاطر شادی هایی که از راه میرسند💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من دو سال پیش 700 میلیون

قضیه ی خیانت شوهرت با زن 90ساله چی شد

من در پی خویشم ...به تو برمیخورم اما...سالهاست که در تنهایی هایم عاشقانه زندگی میکنم..برای خودم چای دم میکنم ..خودم رو تحویل میگیرم ..اما همیشه دوتا استکان چای میریزم یکی برای خودم ویکی برای تو ..فقط نمیدانم چرا هر بار چای تو سرد میشود،،،وای فراموش کرده بودم تو نیستی و جمع من و تودیگر ما نمیشود ...تو رفتی !!!

اسی طرف با یه دروغ گنده تاپیکت رو ترکوند😂💎

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️
چخبرههههه😬اینجا ک دیگ فک فامیل نیست.. والا من جهاز کامل بردم چهار پنج سال پیش 25تومنی شاید شد... ...

اخه چجوری ۲۵میلون شد بخدا من پنج سال پیش در حد نرمال گرفتم شدنزدیک۸۰ چندتا کاربر دیگه هم تو تایپیک های دیگه همینو گفتن من تو مغزم نمیگنجه والا

اسی کدوم شهری؟ من برای خواهرم میخوایم بخریم نمیدویم صبر کنیم یا نه میگن قراره وسایلا ارزون شه ...

تهرانیم میگن دلار تک نرخی میشه یعنی میاد رو ۱۵ . فک کنم صبر کنیم یکم بهتره

2706