2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چخبرههههه😬اینجا ک دیگ فک فامیل نیست..

والا من جهاز کامل بردم چهار پنج سال پیش 25تومنی شاید شد...

همه چی هم عالی

کاربری واسه دو نفره😇 زیر سایه آقامون امام حسین میگذرونم لحظه هامو💚دلم گرفته خدایا تو دل گشایی کن ❤من آمدم به امیدت تو هم خدایی کن❤ به بوی دلکش زلفت که این گره بگشای❤دل گرفته ما بین و دلگشایی کن❤  من قراره مادرشم.. میدونم خدای من بندشو ناامید نمیزاره 😇.....چهارمین کاربریمه هربار پسورد یادم میره😂😂😂

دوست من بتازگی تهیه کردن

البته همه مارکای درجه یک 

دو تا جفت فرش تبریز 

خلاصه همه چیز عالی نزدیک چهارصد و خورده ای

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2740
لوازم ارایشی رو هم بخواد جمع کنه دوسال پیش ۷۰۰ نمیشده این فکرکنم همون کاربره بود که میگفت هروعده غذا ...

وای وای مگ چی میخووورن😅😅😅تو تاپیکاش هست با مادرشوهرش زندگی میکنه موهاشو میکشه کسی ک ۷۰۰ تومن جهاز برده نمیگن بهش بالا چشتت ابرو مگ مجبورن دروغ ب این بزرگی

خواهش میکنم لایک نکنید❤🙏

کسی ک 7قلو حامله میشه باید هم 700میلیون جهیزیه داشته باشه😂😂😂💎

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️

خب بستگی داره چیا بخری چ مارکی.. طرف ما وسایل بزرگ یخچال تلوزیون سرویس چوب لباسشویی با پسره‌ .. مابقی با دختر. ک با صد صد و خورده ای میشه خرید. بازم بستگی داره ضروری ها رو بخری یا ...

ترامپم واسه دختر خوشکل و چشم سبز هیکلیش و قد بلندش انقد جهیزیه نگرفته بخدا

دقیقا 😂😂😂من که یادم نیست چقدر شد اما باتوجه به قیمتای الان یه جهیزیه خوب ۴۰۰ الی ۵۰۰ میخواد هنوز به ۷۰۰ هم نرسیده این بنده خدا جیهیزیه و خونه باهم گرفته۷۰۰ فکرکنم 

من دو سال پیش 700 میلیون

جلل خالق ۰۰۰۰چقد دروغ 😟

خدایی من .خدایی مهربونم مادرمو بهم ببخش..شفاش بده و بزار کنارم بمونه بیشتر از این بیکسم نکن.خدایا التماست میکنم مادرمو شفابده😔🥺
2706