2752
2734

با پسری که فامیله نسبتا نزدیک هست یک سال بشدت خوب و مهربون بوده توجه میکرده استوری هاتون ریپلای میزده

اما بعد یک سال که رفته دانشگاه خودشو گم کرده و دیگه محل نمیده و رل زده و.....

(با اینکه همیشه میگفت رل خوب نیس مانع پیشرفته...)

چه رفتاری باید کرد که مثل سگ پشیمون بشه؟؟؟

چه سیاستی باید به خرج داد؟

مخصوصا وقتی تو مهمونی ها دیدیمش محل ندیم اوکیه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببخشید ولی واقعا ارتباطی بهت نداره

بیخیال باش

ادما حق دارن تو برهه‌های زندگیشون نظراتشون تغییر کنه

بابا از نبودنت خستم،از اینکه هنوز هم به این فکر میکنم که کاش همش خواب بود،از اینکه چرا نمیتونم کنار بیام.بابا همه فک میکنن من کنار اومدم با جای خالیت اما هیچکس نمیدونه که چقد یواشکی اومدم پیشت،یواشکی برات اشک ریختم يواشکی آز درد نبودت رفتم زیر سِرُم،بابا وقتی نیستی دیگه خودم و واسه کی لوس کنم؟ آز کی کمک بخوام که با جون و دل برام انجام بده دلم تنگ شده بپرم بغلت ولی آخه چجوری...مرسی خدا از اینکه هستی،ولی در و رو به مردم ما بَستی،آتئیست میشم بفهمم توام با اینا هم دستی....از این به بعد بگید روزِ میگم شبِ....از این به بعد اگه خداهم باشید من یکی آتئیستم:)                                                    تو چشام نگا کن و دستت و بذار تو دستم،غم و رو سیاه کن و دستت و بذار تو دستم،اگه ابر بارون بشه بارونِ بی امون بشه،دل و سر پناه کن و دستت و بذار تو دستم     غزلشونم♡
اون پشیمون نمیشه عزیزم شما بیخیال سو

من بیخیالم به یه ورمم نیس

فقط بخاطر این رفتارایی که کرد میخوام ادب بشه با ینفر دیگ اینکارو نکنه

راستی پسره خیلی پیجای روانشناسی سیاه و مرد آلفارو دنبال میکنه

باید محل ندی و از زندگیت حذفش کنی

و تو مهمونی هم دیدیش خیلی ضایه اخم نکن، صرفا سرد برخورد کن یا اگر سلام احوال پرسی میکنی با لبخند مصنوعی سلام احوال پرسی کن

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊
من بیخیالم ولی حق ندارن با هرکسی دلشون بخواد بازی کنن🙃

اگه واقعا بینتون چیزی بوده که بنظرم بی محلی بهترین رفتاره

قشنگ میسوزه

بابا از نبودنت خستم،از اینکه هنوز هم به این فکر میکنم که کاش همش خواب بود،از اینکه چرا نمیتونم کنار بیام.بابا همه فک میکنن من کنار اومدم با جای خالیت اما هیچکس نمیدونه که چقد یواشکی اومدم پیشت،یواشکی برات اشک ریختم يواشکی آز درد نبودت رفتم زیر سِرُم،بابا وقتی نیستی دیگه خودم و واسه کی لوس کنم؟ آز کی کمک بخوام که با جون و دل برام انجام بده دلم تنگ شده بپرم بغلت ولی آخه چجوری...مرسی خدا از اینکه هستی،ولی در و رو به مردم ما بَستی،آتئیست میشم بفهمم توام با اینا هم دستی....از این به بعد بگید روزِ میگم شبِ....از این به بعد اگه خداهم باشید من یکی آتئیستم:)                                                    تو چشام نگا کن و دستت و بذار تو دستم،غم و رو سیاه کن و دستت و بذار تو دستم،اگه ابر بارون بشه بارونِ بی امون بشه،دل و سر پناه کن و دستت و بذار تو دستم     غزلشونم♡
2706