2737
2739
عنوان

جهیزیه یک عدد عروس خانم😌👰💖+عسک

| مشاهده متن کامل بحث + 15523 بازدید | 361 پست
مبارکت باشه ایشالاه وایییییی سرویس چاقو قوری کتری و اتو ت کپ مال منه😍😍😍

مرسی سلامت باشی بانو جان💖💖💖

😍😍😍😍معلومه سلیقه هامون مثل همدیگه ست ، به دل خوش استفادشون کنی💖💖💖

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عکسدمیزاری اسکرین بگیر حجمش بیاد پایین

مرسی از راهنماییت آجی ، همین کار رو کردم❤️

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم

عزیزم عروس خانم گل برات آرزوی خوشبختی میکنم ان شاءالله به دل خوش استفاده کنی همیشه دلت شاد باشه و صدای خندهاتون از خونه بیاد بیرون..واسه منم دعا کن

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
2728
اسی سرویس کارد سفیده من داشتم هر چی خرد میکردم رنگ میگرفت هویج خرد میکردم نارنجی میشد سبزی خرد میکرد ...

منم دارم رنگ مشکی گرفتم پونصدو پنجاه پول دادم مادر شوهرم ساتورشو دوبار زدم رواستخون گوشتا لبش کج شد 🤦‍♀️

چون میگذرد غمی نیس اما به ولله همین درد کمی نیس…😔🖤
2740
نه خوشگلن اتفاقا چند خریدی؟

مرسی💖 راستش یادم نیست ، باید فاکتورشونو نگا کنم🤕 فاکتورشون هم دست مامانمع بهم نمی شون😐

چه دوربينت با كيفيته😁👌

شوخی نکن😂😂😂

شیائومی نوت هشته گوشیم گلم💖

مبارکت باشه کاش قیمت میزاشتی بدونیم قیمتا چطوریه

مرسی گلم سلامت باشی❤️❤️❤️

بخدا قیمت‌ها رو یادم نیست ، وگرنه حتما میزاشتم💖

ای جانم مبارکت باشه گلم❤😍😍

مرسیتم سلامت باشی نفسی❤️❤️