2733
2734
عنوان

چه جوری از خدا حاجت محاااااالمو بگیرم؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 447 بازدید | 42 پست

تا خود خدا نخواد هیچ جوره نمی شه

دعا میکنم ان شاءالله هر انچه که برات بهترین وبه صلاحه برات پیش بیاد 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
نماز بخونم نماز شب بخوان التماس کن از خدا دعای معراج بخون امیدوارم به صراحت باشه و برآورده شده  ...

بقران حاضرم بده ولی بد باز ازم بگیره ولی الان بهم‌بده 

حاضرم پشیمون بشم ولی الان بده😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا خیلی بزرگه 

نگو محال ، بزرگترین خواسته ی تو ،کوچکترین اجابت از طرف خداس ،

وقتی میگی محال یعنی نمیشه ، حالا تو هر چقدر میخوای دعا کن

ختم بسم الله خوبه ، میخوای برو تو نت سرچ کن معجزات بسم الله الرمن الرحیم 

و اینکه یه تاپیکی زده شد ، درباره ی براورده شدن دعا ها ، برات میذارم شاید به کارت اومد 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5810442/بیاید-ی-روش-برای-برآورده-شدن-آرزوهاتون-بگم?page=1

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
2728

محال ترین آرزو یا حالا خواسته ما برای خدا چیزی نیست👌😍

آیه ۸۲ سوره یاسین رو بخون ببین خدا چی گفته...خدا فقط میگه:باش

سعی کن نماز هاتم اول وقت باشه👌

آیت الله بهجت گفتن نماز  اول وقت باشه (همین نماز هایی که ما میخونیم)اگه به نتیجه نرسید آب دهان به صورت من پرتاب کنید.

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    👈به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید..
اره

هیچ چیزی واسه خدانشدنداره عزیزم ...چراچله و اینامیگیری فداتشم بیااین دفعه ی جوردیگه باخدامعامله اگرخدای نکرده گناهی داری بخاطرخداترکش کن مطمئن باش اگربه صلاحت باشه مطمئن باش برآورده میشه واینکه استغفارو صلواتم خیلی موثره🌹🌹🌹

آقایون به هیچ وجه نه لایکم کنند نه ریپلای کنن نه تو تاپیکم کامنت بذارن 🌸من به قدرت خدا ایمان دارم😍😍😍قدرت خدا مافوق قدرت هاست 🌼🌼پس هیچ وقت ناامید نمی شوم و به رحمتش امیدوارم🌼🌼🌾🌼
میشه این برام گزارش بزنی میپاکم 🙏 https://www.ninisite.com/discussion/topic/5107776/یکیم-نداریم-ب ...

عزیزجان زدم گزارش

آقایون به هیچ وجه نه لایکم کنند نه ریپلای کنن نه تو تاپیکم کامنت بذارن 🌸من به قدرت خدا ایمان دارم😍😍😍قدرت خدا مافوق قدرت هاست 🌼🌼پس هیچ وقت ناامید نمی شوم و به رحمتش امیدوارم🌼🌼🌾🌼
2738
چله بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم بگیر سخته ولی میشه . من دوبار گرفتم هفته اول ح ...

ببخشید ختم بسم الله الرحمن الرحیم چجوری میشه توضیح بدید ؟؟ منم راجع بهش زیاد شنیدم 

ببخشید ختم بسم الله الرحمن الرحیم چجوری میشه توضیح بدید ؟؟ منم راجع بهش زیاد شنیدم 

از روز یکشنبه شروع کن و ذکر( بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ بحق بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ ) تا چهل روز بگو.   روز اول ۱۰۰ مرتبه روز دوم ۲۰۰ مرتبه روز سوم ۳۰۰ مرتبه بگو تا روز چهلم که باید ۴۰۰۰ مرتبه بگی. اخرش خرما یا چیزی پخش کن

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  
چه حور تونستی خیلی سخته ‌ . چه جور اخراش چندهزارتا بسم الله میگفتی ؟ 

با صلوات شمار 

اره متاسفانه سخته . حاجتت اگر مهم باشه صد درصد هرکاری براش میکنی

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  

هیچ کار خاصی نمیخواد بکنید.. به قدرت خدا ایمان داشته باش

حاجت تو شاید به نظر تو مهم باشه ولی واسه خدا هیچه.. اگه نرسیدی یا صلاحی بودی یا شک و تردید تو دل خودت بوده

بخدا باورت را قوی کنی و شک و شک و تردید ته دلت را برداری حاجتت روا میشه شک نکن

حتی با ب بسم الله هم معجزه میشه این بسته به اعتقاد یا شک خودت داره

ثروت به سمت من می آید ثروت من چیزایی هست که دوست دارم ☺
2706