2737
2739

ی حاجت محال  ب جز عاشورای حق شناش 

چ دعا چ ختم چ چله چ نمازی بخونم؟؟؟؟ 

تورو خدا چیکار کنم‌بهم بده حتی ب قیمت پشیمونیم 

نگید راضی باش ب رضای خدا راضی باش ب قسمت خدا نمیخوام 

میخوام هر کاری کنم ک حاجتم بر اورده بشه چیکار کنم؟؟؟؟😔😔😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی محاله دیگه نمیشه 

همیشه اهداف زندگی تو دنبال کن 😉                             تو میتونی ب همه آرزوهات برسی 🙂.                          اول ب خودت احترام بزار تا محترم شمرده شی😁.           خودتو بیشتر از هرکس دوست داشته باشه چون             تو تواین جهان تک وخاصی😊.                                  ما یک بار تو این جهان زندگی میکنم 😃 این جهان ارزش ناراحتی و قصه☹️ خوردن نداره☺️  تا میتونی ب دیگران محبت کن وسعت دلت خیلی زیاده بزار بخشش تمام وجودتو فرا بگیره تا آرامش واقعی رو حس کنی 😍درک کردن رفتار آدما ها رو سرلوحه خودت قرار بده 🙃  از هیچ کس توقع نداشته باش تا وجدانت همیشه راحت باشه🤠                 
2728

چله بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم بگیر سخته ولی میشه . من دوبار گرفتم هفته اول حاجت گرفتم . فقط حاجت گرفتی تااخرش پیش برو 

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  
2738

یاسین نذر کن مثلا بگو به حاجتم برسم 12 تا یاسین برای 12 امام میفرستم

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

تا خدا نخاد اتفاقی نمیوفته گل من

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛

نماز بخونم نماز شب بخوان التماس کن از خدا دعای معراج بخون

امیدوارم به صراحت باشه و برآورده شده 

ولی خداییش نکرده اگه بد شد و داد بهت بعدا نگی خدا آخه چرا دعاهامو شنیدی

2706