2733
2739
عنوان

مادرشوهرم همش با میوه پلاسیده پذیرایی میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1211 بازدید | 87 پست

خونه اش چیزی نمیخورم

اگر داد بیارم قبول نمیکنم اگر همسرم قبول کرد هم میذارم خودش بخوره کلا

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

مادرشوهر منم همینه.فک میکنه ما آشعال خوریم چیزای خرابشو میده ب ما تا ببریم خونه انقد عصبی میشم ک حد نداره .مثلن روغنایی ک توی محرم باهاش مرغ سرخ کرده بود شیاه شده بودو داده بود ب شوهر احمق من تا بیاره ما استفاده کنیم .اونروز چنان دعوایی با شوهرم گردم ک دیگه میترسه از خونه مامانش چیزی بیاره.

یا مثلن وقتی میوه میخره میوه های خراب و میوه های خوبو جدا میکنه خوبارو میزاره برا مهمون گندیده هارو میاره میگه بخورین منم نمیخورم

👩‍👧‍👧❤😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

ی سریفت برو میوه بیار برا خودتو دخترت بخورین منم رفتم از تو یخچال میوه برداشتم اوردم تایی خاستم بشینم گفت اینو برا مهمون گداشتم از اون یکیا ک تو سبده بردار توی سبد همه خراب و له بود.انقد بهم برخورد رفتم میوه رو گداشتم سر جاش اومدم نشستم گفتش پس چرا نیاوردی گفتم نمیخورم ممنون فهمید ناراحت شدم رقت خودش اورد منم لب نزدم پاشدم اومدم خونه .فک کرده ما آشغال خورشین

👩‍👧‍👧❤😍

اگه سهويه كه هيچ 

ناراحتش نكن.

اگر هم عمديه بازم كاري نكن. 

اگه ميتوني بخوريش بخور نمبتوني بخوري بنداز دور ..

يكم عزت نفس داشته باش.

يكم گذشت داشته باشيد .

نی نی عزیزم... روزای خوبی با هم داریم...... دلم قرصه به "فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین" سپردمش به خودت
2740

جدا از این چیزا...چرا فکر میکنین مادرشوهرتون باهاتون مشکل داره؟حالا منظورم فقط به استارتر نیست کلا اصلا چرا عروسا فکر میکنن مادرشوهرشون باهاشون مشکل داره:/اگه ازتون خوشش نمیاد یه دلیلی داره عیبشو توی خودتون بگردین به جای لج و لجبازی و بی احترامی!

در خیالم خیالی جز خیال تو پرسه نمی زند خیالِ نابِ من!🌸😍

ببین دختر همین و کامل به شوهرت بگو حتی اگه قبول نکرد.... قبل رفتن هم باهاش شرط کن بگو اگه مبوه داد قبول نمیکنی چون خرابن.... یکی دوبار با سوهرت دعوا کنی اعصابش خراب شه به خاطر اعصابخودشم شده قبول نمیکنه

چقد وقیحه

خیلی .😔مثلن عذاشون میمونه ب شوهرم یمگه برم بخور میخام بریزم بیرون شوهرم میره میبینه همه ته دیکای سوخته .بهش گفتم یکم برا خودت ارزش قایل شو واس چی میری سر قابلمه وقتی اون بهت میگه

👩‍👧‍👧❤😍
2706