2733
2734
عنوان

مادرشوهرم همش با میوه پلاسیده پذیرایی میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1206 بازدید | 87 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چسزیم ک نمیخورم ب متلک میگه برای دکور نزاشتمش نیوردم ببینیشون اوردم بخوری

یه دونه برداربخور،بگووای چقدربدخورن ایناطعمشون عوض شده،بعدم بذار گوشه ی بشقابت😊

لطفالایک نکنید،ممنون
گفتم که وقتی برندارین متوجه میشن خودشون  اگه وسعشون هم نمیرسه که بحثش جداس

ن برا وسعش نیست باشه من برنمیدارم  ولی شوهرم برمیداره چی؟؟باید ی صحبتی از طرف شوهرم باشه اگ میشه راهنمای کنید

میشه  برای شادی روح بهترین پدر دنیا ی صلوات مهمونم کنید😔
2731

متدرشوهر منم همینه غدای چند روز مونده رو فک کن هر سه ماه همدیگرو میبینیم میده بهمون میگه بخورین نخورین میریزم سطل اشغال.یا میوه ها‌ی پلاسیده میده 

من یه شب مردم صب پاشدم صبونمو خوردمورفتم پی زندگیم...
ایندفه ک داد بنداز سطل آشغال خونشون 

شوهرم شوهرم شوهرم اون باید ی کاری کنه 

فقط اون 

میترسم بندازم سطل اشغال اونجا کمم بیاره

2740

من بودم موقع پذیرایی لب نمیزدم اگر تارف کردمیگفتم اینا پلاسیدن قابل خوردن نیستن .. وقتیم ک میوه ها رو خواست بده ببرین میگفتم ممنون ما اشغال خور نیستیم و میذاشتمش تو حیاطشون میومدم

قیافه من🔫😑😑وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته 🔫😑الویه خوردم، تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره😲 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . وقتی باد پرده رو تکون میده نوار سربی پرده واسه جنین ضرر نداره؟ ذراتش توی هوا معلق بشه😫😫😫بچه فامیل با لیزر اسباب بازیش نور انداخت روم واسه بچه ضرر نداشته باشه🤦‍♀️ مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                           
نبر با خودت. به شوهرت بگو تو میخوای خودت بردار

خیلی سیاست داره مادرشوهرم اصلا ب دست من نمیده ب دست شوهرم میده   ب اون میگه 

ن برا وسعش نیست باشه من برنمیدارم  ولی شوهرم برمیداره چی؟؟باید ی صحبتی از طرف شوهرم باشه اگ میش ...

اخه اگه چیزی بگین به همسرتون چون مادرشه ناراحت میشه

من خودم شخصن جایی برم چیزی رو خوشم نیاد برنمیدارم اگه بدونم طرف قصدش بی احترامی به مهمونه 

وقتی داد جلوش بنداز تو سطل زبالع بعد اگ شوهرت یا مادرش گفتن چرا انداختی بگو عه من فک کردم میوه اشغالیا و گندیده ها را بده بندازم

تو سطل زباله؟اینطور نبود  ینی داده بودین اون میوه گندیده ها رو من بیارم خونه مصرف کنیم؟؟؟؟اگ میدونستم هنوزم قابل مصرفه میدادم خودتون مصرف کنید

تا هم شوهرت بهش بربوخوره و هم مادرشوهرت

متدرشوهر منم همینه غدای چند روز مونده رو فک کن هر سه ماه همدیگرو میبینیم میده بهمون میگه بخورین نخور ...

شوهرت چی میگه پشتت هست؟

کلا خونواده شوهد رو فقط  میشه با خودش حالگیری کنی وگرنه 

خیلی سیاست داره مادرشوهرم اصلا ب دست من نمیده ب دست شوهرم میده   ب اون میگه

خوب شما چرا ناراحتی میده پسرش شما هم نخور بزار پسرش بخوره. ببین یاد بگیر بعضی جاها به خودت بگی به من چه. خیلی جواب میده. وقتی داد دست شوهرت شما انگار نه انگار چنین اتفاقی افتاده خیلی ریلکس از کنارشان رد شو

2706