2752
2734
عنوان

مادرشوهرم همش با میوه پلاسیده پذیرایی میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1211 بازدید | 87 پست
جدا از این چیزا...چرا فکر میکنین مادرشوهرتون باهاتون مشکل داره؟حالا منظورم فقط به استارتر نیست کلا ا ...

از قدیم ایام عروس مادرشوهر زیاد عاشق هم نبودن چرا نمی‌دونم البنه من مادر همسرمو میدوستم

سخته گفتنش اگه آسونه چرا خودت ب مامانش نگفتی؟

اره سخته من قبلن نمیگفتم خجالت میکشیدم میترسم ناراحت شه.

ولی وقتی دیدم اون هر چی میشه میاد با من دعوا و همیشه منو ناراحت میکنه گفتم منم دیگه حرفامو با احترام میگم.نمیری خونش میاد میگه چرا نیومدی ترسیدی کار بهت بگم؟؟شب میرم خونش جلو روم میگه شبا میای ک روزا کار نکنی.منم دیگه شدم مث خودش همه حرقامو بهش میزنم

👩‍👧‍👧❤😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
شما بهش بگید عزیزم  من کلفت شما نیستم ک بیام و کاراتو بکنم از قدیمم گفتن دوری و دوستی

سنم کم بود ۱۸ سالم بود همش چشم و هم چشم داشتیم با جاریا توی کار کردن.از خونه تکونی عید و جارو پارو ظرف تا رب انار درس کردن و رب گوجه درس کردن براش .ولی دیگه وقتی این حرکاتو بی احترامیا و (غیبت پشت سرم و حرفای بدی ک گفته بود)دیدم دیگه هر هفته ۱ ساعت میرم با شوهرم سر میزنیم میایم دیگه نمیرم براش کار کنم امسالم ک باردارم خونه تکونی نمیرم کمکش 😁😁

👩‍👧‍👧❤😍
جدا از این چیزا...چرا فکر میکنین مادرشوهرتون باهاتون مشکل داره؟حالا منظورم فقط به استارتر نیست کلا ا ...

عزیزم بخدا من مادرشوهرمو مث مادرم دوستداشتم قسم هوردم ک باور کنی 

حتی الان ک ۲ روز دیگ روز مادره میخام بهترین چیزو براش بخرم هی ته دلم میگم چه فایده  وقتی ک قدرنمیدونن پس بزار روسری بهش بدم 

مادرشوهر من خیلی  بده خیلی خیلی تا جایی ک ب بچه برادرشوهرم ب دنیا اومد ۵۰۰ داد بمن ۲۰۰. و خیلی چیزا دیگ من  خودم هم خواهر شوهرم هم مادمر مادرشوهر 

بخدا عروسامون رو چشمامونن وقتی میبینمیشون میخواهیم بزاریمشون رو سرمون حلوا حلواشون ک.اینقده بهمش خوش میگدره یکسر میرن خونه مادرم

میشه  برای شادی روح بهترین پدر دنیا ی صلوات مهمونم کنید😔
سنم کم بود ۱۸ سالم بود همش چشم و هم چشم داشتیم با جاریا توی کار کردن.از خونه تکونی عید و جارو پارو ظ ...

شوهرت پشتته؟

مادرشوهر من دقیقا بی زبونترین عروسش منم  و دقیقا بی احترامی تر ب من میکنه

ببین هر وقت بهت چیزی داد بذار یه گوشه از خونش طوریکه اون لحظه کسی متوجه نشه بعدا ببینن  اگه گف ...

شوهرمو چکار کنم شوهر خیلی هواسش هست باین چیزا 

اره سخته من قبلن نمیگفتم خجالت میکشیدم میترسم ناراحت شه. ولی وقتی دیدم اون هر چی میشه میاد با من دع ...

چ پرو و 

ی فکری ی حرفی  براش پیدا کن 

بگو اره  خودتو بزن ب پرویی 

منکع  قبلا خیلی خجالت میکشیدم الان خیلی بهتر شدم ب ی ورم میگیرم

سنم کم بود ۱۸ سالم بود همش چشم و هم چشم داشتیم با جاریا توی کار کردن.از خونه تکونی عید و جارو پارو ظ ...

😁😁😁خخخخ افرین البته ربطی ب سن نداشته شما احترامشو نگه میداشتین جون تو جونه فامیل  شوهر کنی بی چشم روهستن

منم ۱۸سالمه ولی مثل شما نیستم 😂😂😂😂 من فقط برای خودشیرینی اونم جلوی پدرشوهرم  مثلا بابام قصابی ک میکنه ی تیکه گوشت مصل ی تیکه گردن و ی تیکه ماهیچه میگم بابام  براشون برش بزنه میبرم

😂😂😂😂جلو برادر شوهرم  میدم بهشون برادرشوهرم میبینه از حصودی سکته میکنه

و هرازگاهی هم وقتی میبینم ظرفا کمه میرم میشورم مصلا بعدم میام میگم هوف خسته شدم  پدرشوهرم میگ چرا رفتی شستی و اینا 😂😂😂😂من کلفت کسی نیستم!از هرطرفی هم بخورم از همون طرف میزنم😘😁

چ پرو و  ی فکری ی حرفی  براش پیدا کن  بگو اره  خودتو بزن ب پرویی  منکع & ...

اسی بی رو در وایسی بگو وقتی دیدی میوه داد بگو مرسی مامان ما از بس اسم شوهرت فلانی چیز خوب خریدع خوریدم این میوه پلاسیده ها ب معدمون نمیسازع بزارید باشه خودتون بخورید

حتی اگ دعوات شد با شوهرتم بشع ۱بار میخشو بکوب تا دیگ جفتک نندازه مادرشوهرت

2706