2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

با اجازه ی استارتر عزیز من یه کامنت غیر مرتبط میگذارم

سلام دوستان روزتون بخیر 

من کارشناس ارشد روانشناسی بالینی هستم و دارم یه کار پژوهشی داخل شهر اصفهان انجام میدم که نیاز دارم افرادی که مبتلا به اختلال پانیک  هستند یه سری پرسشنامه انلاین رو پر کنند ...

اگر هر کدومتون مایل به همکاری بودین به من اطلاع بدین تا لینک پرسشنامه رو براتون ارسال کنم(لطفا تقاضایی دوستی ارسال کنید یا این کامنت رو ریپلای کنید تا لینک پرسشنامه رو خدمتتون ارسال کنم)

همکاری شما میتونه به ما کمک کنه تا شاید درمانی مناسب و راحت برای بهبود شرایط و حال عزیزان مبتلا به این اختلال رو تهیه کنیم 

ممنونم از بزرگواریتون

توهمونی نیستی که هعی عکس الکی میذاشتی برای اینکه مارو سرکار بزاری دیگه نمی تونم به تاپیکات اعتماد کن ...

والا دیشب گذاشتم اونم ترکید 

میتونی اعتماد نکنی من گفتم بخدا داستان زندگیمه و کمک خواستم ن سرکار گذاشتن....

2738

40 روز 

تاکید میکنم شب نباشه حتما روز 

سوره ی جن رو با معنی بخون ب نیت اردواج با اقای مد نظرت وبعد بهش بگو بیاد خاستگاری 

من ب چند عاشق که بهم نمیرسیدن اینو گفتم رسیدن 

اینو یه خانم اهل دعا بخواهرم که تا 28 سالگی منتظر عشقش بود داد و وقتی شروع کرد دوسه روز بعدش یارو اومد خاستگاری روز 22 ام سوره جن میخوند عقد کردن فکنننن عقدددددد

میتونی پیش دعا نویس قرانب هم بری دعا بگیری