2737
2739
عنوان

کچل کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 643 بازدید | 69 پست
من خیلی رفتم هزار بار شامپو زدم نمیرهههه چند ماهه اول سخته بالاخره در میاد رشد موهام خوبه 

فقط به شامپو نیست که

کلا زندگی رو باید بشوری بسابی جاروکنی بعد شامپو بزنی

💙عضو گروه رز آبی 💙وزن اولیه 76.600💙وزن فعلی70💙وزن هدف 60💙تاپیک مانکن های 1400 💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من خیلی رفتم هزار بار شامپو زدم نمیرهههه چند ماهه اول سخته بالاخره در میاد رشد موهام خوبه 

من یبار شپش زدم میدونی علتش چی بود موهام بلند بود میرفتم حموم موهای خیسمو جمع میکردم یکی از این حوله هاهست که شبیه کلاهه اسمشونمیدونم ازاونا سرم‌میکردم تایگی دوساعت رفتم دکتر گفت علتش همینه بعدش شامپو خریدم وشونه مخصوص ولی خب به موهام چسلیده بود روزی هزار بار شونه میزدم وخودم جداشون میکردم 

توم بعد حمام موهاتو جمع نکن برامن دلیلش این بود 

میشه واسه شفای بیماریم یه صلوات بفرستین-ممنون،اسمم فادیا هستش

موهاتو دو بار پشت سر هم رنگ كن بعد همه لباس ها و ملحفه هاتو بريز تو كيسه زباله درش ببند بزار انباري تا دو هفته هر روز خونه تو و تخت و درزها رو جارو برقي بكش بدنت رو نوره بزن ميگن برا شپش كه شماميگي خوبه هر روز حموم كن و موهاتو هم اتو مو بزن 

2740

دارو میخوری و شامپو میزنی هر روز و همونجا تو حموم شونه کوچولوی مخصوص شپش نیم تا یکساعت باید شونه بزنی.

آنجام دادی؟

کاش میشد کسی کاری به کارم نداشته باشه ولم کنن انگار مردم و نیستم انگاری که وجود ندارم.کاش میشد وجود نداشتم
دارو میخوری و شامپو میزنی هر روز و همونجا تو حموم شونه کوچولوی مخصوص شپش نیم تا یکساعت باید شونه بزن ...

دارو نمیخورم عزیزم مشکلم اینه هرچقد شونه میکنم چیزی نمیریزع اما تو سرم حسش میکنم

بجای کچل کردن برو پسرونه کوتاه کن، در حد1سانت، حرفی زد بگو مده

زنان متولد دی را هراسی نیست از سرما💕بی عشقْ جهان یعنی،  یکْ چرخشِ بی معنی 💖لطفا هر جا تاپیک راجع به متافیزیک و ماورا دیدین منم تگ کنید  
دارو نمیخورم عزیزم مشکلم اینه هرچقد شونه میکنم چیزی نمیریزع اما تو سرم حسش میکنم

غیر از حس کردن، میبینیشون، اگه نمیبینی شاید وسواس گرفتی

زنان متولد دی را هراسی نیست از سرما💕بی عشقْ جهان یعنی،  یکْ چرخشِ بی معنی 💖لطفا هر جا تاپیک راجع به متافیزیک و ماورا دیدین منم تگ کنید  
اره

پس دکترم بری که معجزه نمی‌کنه دوباره شامپو و شونه و بگیر میگه.. هرچی خودت صلاح میدونی انجام بده

راستی خب میتونی کلاه گیس بذاری تا موهات یکم بلند شن بعد بگی موهاتو کوتاه کردی بنظرم اصلا نگی بهش شپش داشتی و کچل کردی

کاش میشد کسی کاری به کارم نداشته باشه ولم کنن انگار مردم و نیستم انگاری که وجود ندارم.کاش میشد وجود نداشتم
غیر از حس کردن، میبینیشون، اگه نمیبینی شاید وسواس گرفتی

نه وسواس نیس رفتم دکتر گفت داری اصلا هیچ شپشی نمیریزع هرچقد شونه میکنم واقعا موندم بخدا چیکار کنم

2706