2737
2739
عنوان

کچل کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 643 بازدید | 69 پست
چند سال.. از ریشه بزن.. خونه تکونی خیلیییی سنگین بکن همه چیزو بشور بساب خودتو هم همینطور موهارو ...

یعنی کچل کنم احتمالا ازبین میره؟ درسته اما خب نمیتونم بهش بگم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ادا چیه؟؟؟؟؟؟ لابد رفتم و خوب نشدم

مگ میشه الان سرطان درمان داره دیگ چ برسه ب شپش مو!!!! 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
2731
2740
آره استفاده کردم متاسفانه و خوب نشد اگه کچل کنم ازبین میره؟؟؟ 

کچل کن خب 

بیرونم رفتی روسری هاتو باحجاب بزن باهدبند 

سه چهارماه دیگه بلندم شده خوبه دیگه 

میشه واسه شفای بیماریم یه صلوات بفرستین-ممنون،اسمم فادیا هستش

اگه موهات برات اینقد مهمن حتما برو ی دکتر دیگه قبل از اینکه کچل کنی. آره میتونی با شماره ۸ یا ۶ بزنیشون به نظرم کلاه‌گیس نذار خیییلی دردسر داره بعد از ی مدتی ک بلاخره مجبوری بهش بگی

به چه زبونی باید بگم لایک نکنین دوستان؟                                                                                         بچه هایی که نهمن و سردرگمن برای انتخاب رشته، باید بهتون بگم که مام یکی دو سال پیش به هوای کباب رفتیم تجربی ولی خر داغ میکردن:|                                                                                     خانما معمولا از من میپرسن که توی سالن (سنگنوردی) خانم متاهل هم هست ؟ باید بهتون بگم خانم باردار یکی دو ماهه و خانم بچه دار هم توی باشگاه داریم . و در مورد رنج سنی، یکی از خانم هایی که دقیقا با من شروع کرد و اومد باشگاه 49 سال سن داشت الان خودش باشگاه داره:)                            دوستان خوب دقت کنین تاپیک های بنده خار دارن نه تنها اون ، بلکه پستامم خار دارن                                                                             سه نفر هستیم از سه دنیای متفاوت:)
عزیزم رفتم

باز هم برو دکتر عوض کن انقدر برو تا مشکل ات حل بشه

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 

البته یکیو میشناختم شپش داشت دوبار کچل کرد اما بعد دوباره که موهاش بلند شد شپش زد اما بعد رفت دکتر خوب شد تقریبا سه ماه دارو استفاده کرد خوب شد البته سنش کم بود

کاش میشد کسی کاری به کارم نداشته باشه ولم کنن انگار مردم و نیستم انگاری که وجود ندارم.کاش میشد وجود نداشتم
اگه موهات برات اینقد مهمن حتما برو ی دکتر دیگه قبل از اینکه کچل کنی. آره میتونی با شماره ۸ یا ۶ بزنی ...

موهام مهمه ولی چندبار دکتر؟ سه بار رفتم ولی خوب نشده خب کلاه گیس همش که نمیخوام بزارم نه نمیتونم بهش بگم... 

2706