2410
2553
عنوان

کچل کنم

641 بازدید | 69 پست

خانما میخواستم نظرتونو بپرسم من الان چند ساااله درگیر شپش هستم از فامیلم گرفتم از بچگی هنوزم ازبین نرفته.یکی بهم گفت شپشت سفید هست و این سخت ترین نوع شپش هست من هرچی بگین استفاده کردم چیزی نبوده واسه شپش خوب باشه و نزده باشم دیگه خسته شدم همش حس میکنم یچی توی موهام راه میره میخوام کچل کنم شاید اذیت شم ولی از شرشون راحت میشم از ریشه بزنم. فقط من با پسری تو رابطه ام اگه کلاه گیس رنگ موهام رو بزنم تو عکس مشخص میشه موهای خودم نیس؟ روم نمیشه بهش بگم شپش گرفتم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وا این اداها چیه پاشو برو دکتر درمان کن خب 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
2720
2714
دکتر هم رفتی از شامپو ها و لوسیون هایی که داده استفاده کردی اگه آره و اثر نذاشته واقعاً بعدچندسال را ...

آره استفاده کردم متاسفانه و خوب نشد اگه کچل کنم ازبین میره؟؟؟ 

ادا چیه؟؟؟؟؟؟ لابد رفتم و خوب نشدم

امکان نداره شپش راحت درمان میشه.

شامپوی قوی

یا خیلی راحت موهاتو میزدی البته نه کامل ولی کاملا پسرونه میزدی

عزیزم اگه چیزی گفتم که ناراحت شدی، بگو تا دوباره بگم.
2706