2737
2739
عنوان

کچل کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 643 بازدید | 69 پست
اخه سم عوارض داره، اون برا درخته نه پوست ادم، 

سم شته 

چیز خاصی نیست

دنبال نیمهء گمشدتون نگردین...بعضیا مثل ما لنگه به لنگه آفریده شدن  یعنی همون؛بعضیا مثله ما لنگه ندارن😎 خانم دکترتونم😉آقایون درخواست ندین🙌🏻از این ب  بعد عشق خودمُ zabonderaz1380 تگ میکنم😍😍دوستان کاربریم دست ی نفر دیگه بود یعنی اون من نبود نه،من اون نبودم،اَاااااه اون کسی ک ک کاربری دستش بود من نبودم پووووووف😆 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نزن آقا فانتزیو چیکار داری من غمم گرفته 

زود تر از اون چیزی که فکرشو کنی بلند میشه. اگر میتونی رختخوابها و لباساتو رد کن بره چون هرچی بشوری بازم ممکنه یه جاییش یه دونه تخمش بمونه.حتما تموم خونه رو تمیز کن وگرنه هرچی کچل کنی و دارو بگیری فایده نداره

زنان متولد دی را هراسی نیست از سرما💕بی عشقْ جهان یعنی،  یکْ چرخشِ بی معنی 💖لطفا هر جا تاپیک راجع به متافیزیک و ماورا دیدین منم تگ کنید  
2740
زود تر از اون چیزی که فکرشو کنی بلند میشه. اگر میتونی رختخوابها و لباساتو رد کن بره چون هرچی بشوری ب ...

بگم کچل کردم نمیگه چرا چیییی بگم اگرم کلاه گیس بزنم تا بلند شه بالاخره یه بار دربیارم کلا گیس رو میفهمه موهام کوتاه