2733
2734

شوهرش بیشعوری بیش نیست✋

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه بی فرهنگ!😵

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃
2728
چه بی فرهنگ!😵

بهش گفته مثل پوست مرغ میمونه صورتت که چند تا مو روش باسه.میگه یکبار توی رابطه شوهرش مسخرش کرده وبهش خندیده که صداش بلند شده.خنده واقعی دوستم خجالت کشیده

2740
بهش گفته مثل پوست مرغ میمونه صورتت که چند تا مو روش باسه.میگه یکبار توی رابطه شوهرش مسخرش کرده وبهش ...

در واقع شوهرش یه فرهنگی بیشعوره😄👌

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃

من زیاد میشه شوهرم خوشمزه بازی در میاره  مثلا نشستیم یه هو عاشقانه چونه امو میگیره تو دستش بعد دیگه یه هو که ذوق میکنم شروع میکنه به شمردن سیبیلام 😂😂😂😂😂 منم دیگه میفهمم که وقتش شده که برم بگیرمشون

محو رخسار تو ابلیس شد و سجده نکرد مات و مبهوت فقط گفت عجب سیمایی....💚
دوستم میترسه لیزر عواض داشته باشه اتفاقا گفته

وا دیگه لیرز سیبیل چه عوارضی میتونه داشته باشه  حس میکنم اینجاش خیلی تخلیه 

محو رخسار تو ابلیس شد و سجده نکرد مات و مبهوت فقط گفت عجب سیمایی....💚
2706