2737
2734
عنوان

چرک کردن جای واکسن ب ث ژ

| مشاهده متن کامل بحث + 206613 بازدید | 61 پست
سلام. دختر من 15 روزشه . اول که واکسن زدیم چند روز بعد یه کوچولو قرمز شد ولی الان اصلا ازش اثری نیست ...

واسه دخترمن هم اصلا جاش مشخص نیست.پرسیدم گفتن واسه بعضیها جاش معلوم نیست.نگران نباش

خدای بزرگ حافظ همسر ودخترای نازنینم باش.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام. دختر من 15 روزشه . اول که واکسن زدیم چند روز بعد یه کوچولو قرمز شد ولی الان اصلا ازش اثری نیست ...

اگر در خلال دو ماه پس از تزریق واکسن بدو تولد ب. ث. ژ، هیچ واکنشی در محل تزریق ایجاد نشد، والدین باید کودک را برای آزمون جلدی و تزریق مجدد واکسن ب. ث. ژ. به مراکز بهداشتی ببرند.

سلام.اخه کدوم ادم عاقلی میگه چرا کردن برا نوزاد بدبخت خوبه؟!این چرا کردن هم جزو همون مزخرفات هستکه اسم شو گذاشتن علم و باعث شده نسل ما ها به ۵۰هم نرسه

این واکسن ها در سالهای اخیر خیلی هیاهو ب پا کرده.خیلی از کشور های پیشرفته ممنوع شده واکسن زدن

بنظر من بچه های ما موش آزمایشگاهی انگلوساکسون ها شدن

ادمای زیادی میشناسم ک مدتیه واکسن نمیزنم بچه هاشون رو جز همین واکسنی ک زودی ب نوزاد تو بیمارستان میزنن 

این چرک اومدن ها هم خوبه که اگه بیرون نیاد فاجعه ست

سلام به همه منم دخترم که ۵۵روزشه جای واکسنش چرک کرد وچون خودش سر باز کرد چرکشو خارج کردم و جاش حالت زخم شد و بازم یکم چرک داشت که اونم خارج کردم متنهاجای زخمه کنده شدکه بصورت یه نقطه تورفته شدکه الان داره جمع میشه و دیگه چرک نداره و خدارو شکر داره بهترمیشه

2740

دختر منم الان 45 روزست انقد گریه میکرد ک فک میکرردم دست و پاش در رفته ولی الان داشتم لباساشو عوض میکردم یهو دیدم جای آمپولش ورم کرده هول کردم وقتی پیامهای سایتو دیدم راحت شدم ممنون از سایت خوبتون

2706