2703
2553
عنوان

چرک کردن جای واکسن ب ث ژ

206136 بازدید | 61 پست
پسر من 42 روزشه و الان جای واکسن ب ث ژ که روز دوم تولد توی بیمارستان زدند چرک کرده . دقیقا شده مثل یک جوش سر سفید بزرگ . توی بیمارستان گفتند دست نزنید و الکل نزنید و کاریش نداشته باشید تا خوب بشه . ولی من انتظار داشتم توی همون روزها این طور بشه . بعد از 42 روز طبیعیه که چرک کنه ؟؟ کسی تجربه داشته ؟
این کاملا طبیعیه واکنشه بدنه به واکسن اگه نمیشد غیر طبیعی بود اصلا دستکاریش نکن چیزی روش نمال مواظب باش دستاتون یا چیز دیگه ای بهش نگیره که روش کنده نشه . خودش خشک میشه و کم کم میره . در مورد زمانش هم طبیعیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
مال بچه منم همینطور بود تو 9 ماهگی یه دفعه سرش باز شد و چرکش زد بیرون
جای نگرانی نیست
دکترش گفته بود اگه خودش خارج نشد یه تیغ بهش میزنیم سرش باز شه چرک ها بیاد بیرون
**** سکوت، گاهی بهترین تحقــــیر است...! ****
2714
بچه من در دو ماهگی جای واکسنش چرک کرد و به اندازه یک لیمو ترش کوچیک باد کرد خیلی دکتر بردیم بعضی دکترها پیشنهاد کردند با تیغ خالی کنیم ولی دست نزدیم دو ماه بعد سر وا کرد چرکاش خالی شد خودش یا کوچیک میشه از بین میره یا چرکاش سر وا میکنه فقط نباید بهش دست زد چون خیلی درد داره

سلام. دختر من 15 روزشه . اول که واکسن زدیم چند روز بعد یه کوچولو قرمز شد ولی الان اصلا ازش اثری نیست . همه بهم گفتن باید جاش متورم بشه یا پوست بندازه ولی بچه من هیچ اثری از جای واکسنش نیست . چکار کنم ؟

2706