2733
2734
عنوان

چرک کردن جای واکسن ب ث ژ

| مشاهده متن کامل بحث + 206613 بازدید | 61 پست
سلام.اخه کدوم ادم عاقلی میگه چرا کردن برا نوزاد بدبخت خوبه؟!این چرا کردن هم جزو همون مزخرفات هستکه ا ...

منم با نظر شما موافقم.بچه منم یک ماهشه.رو بازوش دیدم زده..میخواستم تو بیمارستان جلوشونو بگیریم نزنن واکسن نشد..منم نمیخوام به بچم واکسن بزنم...بچه دوممه..تو واکسنا سرب هست..خیلی هم تحقیق کردم اگه نزنیم بهتره...چه نزنی چه بزنی بالاخره بیماری رو میگیرین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم با نظر شما موافقم.بچه منم یک ماهشه.رو بازوش دیدم زده..میخواستم تو بیمارستان جلوشونو بگیریم نزنن ...

عزیزم یعنی شما میگی بچه های الان با این واکسن هایی که میزنن بیماری هایی مثل سرخجه فلج اطفال هپاتیت سیاه سرفه میگیرن؟؟؟ قدیما این همه بچه در اثر این بیماریها میمردن ولی الان خداروشکر اینجوری نیست

هر لحظه را چنان با شكوه زندگى كن كه گويى واپسين لحظه زندگى ست و كسى چه مى داند شايد واپسين لحظه باشد …
2740

چند روزه جای واکسن پسرم قرمز و ملتهب بود و چرکی من نمیدونستم جای واکسنشه دیشب که حمامش کردم دیدم زیاد شده امروز صبح که چک کردم دیدم سرش زخم شده داشتم سکته میکردم اومدم اینجا فهمیدم چه خبره واقعا چه قدر خوبه اینجا همه مامانا تجربشونو میگن بعد رفتم تو نت سرچ کردم نوشته بود طبیعیه خودش خالی میشه هیچی بهش نزنید تند تند حمام ببرید و لباساشو مرتب عوض کنید که تمیز بمونه 

پسر من ۲ماهشه ولی جای واکسن ب ث ژ تازه یکوچولو قرمز شده سفتم شده خطری نداره خیلی نگرانم کسی اطلاعاتی ...

نه عزیزم اشکالی نداره دخترمنم امروزچرکش دراومدحسابی گریه میکردتب داشت الان بهش قطره دادم خوابیده اگه دیدی پسرت بیتابی میکنه واسه همونه ...تاچندروزدیگ اون سفتی که میگی چرک میکنه  دستش نکن 

پسر من ۲ماهشه ولی جای واکسن ب ث ژ تازه یکوچولو قرمز شده سفتم شده خطری نداره خیلی نگرانم کسی اطلاعاتی ...

واسه پسر منم همینجوری شده بود تا اینکه الان چرک کرده ، که میگن طبیعیه فقط نباید دست بزنیم تا خودش تخلیه بشه

2706