2733
2739

اخه من همیشه تو گوشی تو اینستا تلکرام آنلاینم اونا میگن این هیچی نمیخونه ولی همیشه ۲۰ میگیره داری یه کاری میکنه

بنظرتون این نظرشون در موردم بده یا خوبه?

در اینده زن علی هسدم😂😁

خب مشخصه ک میخونی ب موقعش هم‌

اونا از اینایین ک سطحی نگرن

•        ‌. ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  •   °   ★   .    •  °         ★🌙  .   •   °           ★   •      .   ★🌙   .  •  ° ★   .  •  °      •        ‌. ★💙💗گاهی ادم های عاقل اشتباه میکنند.مهربون ترین ها عصبی میشوند.زرنگ ترین ها نمیفهمند.قوی ترین ها کم میارن.ماه را میبینی؟او هم کامل نیست اما میدرخشد:) هیچکس کامل نیست.پس خودت را با تمام نقص هایت بپذیر....💗💙    
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

حالا میخونی یا نه 

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊
2738

تورو نمیکنی درس خوندنتو یکی توکلاسمونم بود مثل تو انقد بدم میومد همش میگفت من ک نخوندم پس نخونده چجور 20 گرفتی فقط میخواین بگین ما باهوشیم 

گفته بودی که چرا محو تماشای منی، آنچنان مات که حتی مژه بر هم نزنی، مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود، ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی
دقیقا ؛ سر کلاس یادبگیری به یه مرور احتیاج داری!.

مرور هم زیاد زمان نمیخواد 

من خودم ادمی ام هرچی بیشتر بخونم اون مطلب بیشتر فرار میکنه از تومغزم🤦‍♀️

به شب نشینی خرچنگ های مردابی چگونه رقص کند ماهی زلال پرست
2706