2733
2734
عنوان

دوستم میگن خاک تو سرت هیچس نمیخونی بیست همیشه🤣🤐🤐

| مشاهده متن کامل بحث + 433 بازدید | 59 پست
نمیدونم ولی از موقعی که دبیرستان بودم تا الان که دانشگام همینجوری ام☹️

احتمالش هست نحوه درس خوندتون اشتباه باشه ؛ برنامه ریزی خاصی دارین؟! از تکنیک خاصی استفاده میکنین؟!

2731
منم اینطوریممم مثلا ب صفحه دوم میرسم صفحه اولو یادم میره بعد برمیگردم عقب و این چرخه تا ۲ ۳ ساعت دیگ ...

😂😂😂🤦‍♀️وای

بنظرم یدور ادم روزنامه وار بخونه و دور های بعد دقیق بخونه خوبه اینجوری بهتره

به شب نشینی خرچنگ های مردابی چگونه رقص کند ماهی زلال پرست
احتمالش هست نحوه درس خوندتون اشتباه باشه ؛ برنامه ریزی خاصی دارین؟! از تکنیک خاصی استفاده میکنین؟!

نه برنامه ریزی خاصی ندارم تکنیک هم ندارم

فقط میخونم نمره بگیرم😁

به شب نشینی خرچنگ های مردابی چگونه رقص کند ماهی زلال پرست
دبیرا هم از هرچی توضیح دادن میارن توامتحان یه امتحان نهایی بحثش جداست ولی امتحانایی که خودشون میگی ...

نننعععع معلم ریاضی ما دو به اضافه دو درس میده تو امتحان ۱۳۴۶۷۶۵×۴۵۷۷۴۳ میاره😐🤣💔

آدمایی‌که‌به‌اندازه‌ی‌شمع‌روشنایی‌ندارنوماه‌زندگیتون‌نکنید🌛✨️!     -باافتخارآرمی‌هستم:)💜  اگه‌با‌نظر‌من‌مخالفی‌ریپ‌نزن‌اگرم‌ریپ‌بزنی‌بدون‌که‌حرفت‌پشیزی‌برام‌ارزش‌نداره!
😂😂😂🤦‍♀️وای بنظرم یدور ادم روزنامه وار بخونه و دور های بعد دقیق بخونه خوبه اینجوری بهتره

دقیقا

آدمایی‌که‌به‌اندازه‌ی‌شمع‌روشنایی‌ندارنوماه‌زندگیتون‌نکنید🌛✨️!     -باافتخارآرمی‌هستم:)💜  اگه‌با‌نظر‌من‌مخالفی‌ریپ‌نزن‌اگرم‌ریپ‌بزنی‌بدون‌که‌حرفت‌پشیزی‌برام‌ارزش‌نداره!
این دیگه نامردیه🤣🤣🤣🤣🤣🤣

😭🤣💔هعی خدا

نننعععع معلم ریاضی ما دو به اضافه دو درس میده تو امتحان ۱۳۴۶۷۶۵×۴۵۷۷۴۳ میاره😐🤣💔

حالا معلم ما گفته بود ۵ به توان ۳۰۰۰ بگو چند رقمی😑نزدیک سه ساعت نشسته بودم‌حساب میکردم

در اینده زن علی هسدم😂😁
2706