2733
2734
عنوان

دوستم میگن خاک تو سرت هیچس نمیخونی بیست همیشه🤣🤐🤐

| مشاهده متن کامل بحث + 433 بازدید | 59 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
حالا معلم ما گفته بود ۵ به توان ۳۰۰۰ بگو چند رقمی😑نزدیک سه ساعت نشسته بودم‌حساب میکردم

واای😐🤣💔

آدمایی‌که‌به‌اندازه‌ی‌شمع‌روشنایی‌ندارنوماه‌زندگیتون‌نکنید🌛✨️!     -باافتخارآرمی‌هستم:)💜  اگه‌با‌نظر‌من‌مخالفی‌ریپ‌نزن‌اگرم‌ریپ‌بزنی‌بدون‌که‌حرفت‌پشیزی‌برام‌ارزش‌نداره!
برنامه ریزی خیلی خوبه؛ من با برنامه ریزی خیلی پیشرفت کردم. کاش میخوندیم یاد هم میگرفتیم.

واقعا برنامه ریزی انقدر خوبه؟

آدمایی‌که‌به‌اندازه‌ی‌شمع‌روشنایی‌ندارنوماه‌زندگیتون‌نکنید🌛✨️!     -باافتخارآرمی‌هستم:)💜  اگه‌با‌نظر‌من‌مخالفی‌ریپ‌نزن‌اگرم‌ریپ‌بزنی‌بدون‌که‌حرفت‌پشیزی‌برام‌ارزش‌نداره!
بنظرت برای نهایی چجوری بخونیم؟ 

من سرسری میخوندم😂🤦‍♀️

من یه جزوه هایی بود زیادم صفحه نداشت

امتحانای سال های قبل با جواب بود اونارو خیلی میخوندم

ولی بنظم کتابتو دقیق بخون من روشام اشتباهه من زیاد علاقه ای به درس ندارم😥

به شب نشینی خرچنگ های مردابی چگونه رقص کند ماهی زلال پرست
برنامه ریزی خیلی خوبه؛ من با برنامه ریزی خیلی پیشرفت کردم. کاش میخوندیم یاد هم میگرفتیم.

چجوری برنامه ریزی میکنی؟

خوبه به درس علاقه داری

رشتت چیبود دبیرستان

واقعا برنامه ریزی انقدر خوبه؟

عالیه بخدا !.

من ک سال تمام از کسانی که تجربه برنامه ریزی داشتن سوال میپرسیدم ،تحقیق کردم که چه تکنیکایی خوبه ، نکات اصولیش چیه ؛ از سال بعد برنامه ریزی کردم و نتیجشو تو معدلم دیدم!.

چجوری برنامه ریزی میکنی؟ خوبه به درس علاقه داری رشتت چیبود دبیرستان

برای برنامه ریزی اول از همه باید عادات  منفیتو شناسایی کنی و بعد اونو کم کم از بین ببری (طبق کتاب عادتهای اتمی برای از بین بردن یک عادت بد باید سرنخهای اونو از بین ببری یعنی چی؟! 

یعنی گوشی حواستو پرت میکنه؟نوتیف میاد؟

گوشی رو خاموش کن بزار دور از دسترس .

گام دوم استفاده از اونو برای خودت ناخوشایند کن ؛ یعنی به عواقبش فکر کن ، الان من گوشی دستم گرفتم تو کارنامه م با نتایج بدی و به رو میشم ، معدلم میاد پایین ، به هدفم نمیرسم (برای خودت هعی اونو غیرجذاب کن و یه جورایی ذهنیتتونو تغییر بدین)

گام سوم: اونو دشوار کن ؛ یعنی اگر گوشی پیشته و باعث میشه سذیع بری سراغش ، بده واست قایم کنن(جدا جواب میده) .

من خیلی از شما هنوز کوچکترم ؛ امسال انتخاب رشته دارم تازه😊.

برای برنامه ریزی اول از همه باید عادات  منفیتو شناسایی کنی و بعد اونو کم کم از بین ببری (طبق کت ...

اره دقیقا با حرفات موافقم

چون حواس پرت هم هستم

ممنونم عزیزم از راهکارت😍

اره دقیقا با حرفات موافقم چون حواس پرت هم هستم ممنونم عزیزم از راهکارت😍

قربان شما کار کوچکی بود؛ البته نکات خیلی زیادی داره !.

انشالله یه تایپک در این خصوص میزنم و تمامی مطالب رو ارائه میدم.

قربان شما کار کوچکی بود؛ البته نکات خیلی زیادی داره !. انشالله یه تایپک در این خصوص میزنم و تمامی م ...

سلامت باشی عزیزم

اگه زدی تونستی منم تگ کن اگه زحمتی نیست برات❤️

2706