2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همش حدسیاته

من برام عجیبتر اونایین که مییان قسم ایه میدن ی حس ششمی بیاد!

اینگار الکیه!

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2731
من فقط نسبت به شوهرم از هراران کیلومتر دورترم باشه شاخکای حس ششمم میجنبن و واقعا هم درست درمیاد حسم ...

خخخخ از بندگان برگزیده

خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ..این صبر که من میکنم افشردن جان است
2740

سرکاریه دیگه جالبه تاپیک میذارن توروخدا توروقران یه حس شیشمی بیاد،

نمیگم ممکنه کسی کسیو بشناسه همه چیشو بدونه تو بعضی شرایط بتونه مثلا حس شیشم بازی در بیاره اما واقعا اینکه من نمیدونم اون طرف گوشی میر زنه دختر جوونه پچس یا اصلا مرده چیه چجور میخواد حدس بزنم

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧
دقیقا همون... جالب تر اینکه خیلیا باور میکنن 

مسخره بازیه ، من خودم حس شیشمم خوبه اما نسبت به اطرافیانم و نسبت به خودم مثلا چیزی بشه به دلم میوفته و همونم میشه ، اما من این قبول ندارم

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧
2706