2752
2734
عنوان

روشنفکری آمریکاییا ( شیو نکردن ،و جنسیت نداشتن لباس و..)

| مشاهده متن کامل بحث + 4154 بازدید | 208 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کلا خیلی از اتفاقا اینجوریه که به برداشت ما مربوطه  خب یه آدمی راحت طلبه برداشتش اینکه باشگاه ...

چ امضای باحالی داری 😂

عطر خوب بزن، کفشاتو واکس بزن، صورتتو آب بزن، خودتو دوس داشته باش،از تو فقط یه دونه تو دنیا هس مراقب خودت باش 👑
2731
من تازه می خاستم برم لیزر یعنی از مد افتاد

آره دست نگهدار

عطر خوب بزن، کفشاتو واکس بزن، صورتتو آب بزن، خودتو دوس داشته باش،از تو فقط یه دونه تو دنیا هس مراقب خودت باش 👑
یاد بیست و سی افتادم و اخباراش با کامنتتون 😂

منم با لبخند شما یاد BBC  و ... افتادم ولی مهم نیست 😉

🏴با آل علی هر که در افتاد وَر افتاد🏴یا حیدر کرار زند نقش به زودی بر پرچمِ سبزِ عربستانِ سقوطی🤩✌ ما برای بااااورهایمان جان میدهیم و به مرگ لبخند میزنیم ✌🤩 شما چی؟؟😉
بله گفت  چندین میلیون هم لایک گرفت

آها این خب خودش کارش اشتباه چون این ترند میگه به حرف بقیه توجه نکن اخیتار داری خودت باش این الان بخاطر ترند و حرف بقیه باز ورزش نمیکنه

مرگ بر امریکا(خاستم خودشیرینی کنم پیش نینی یار😑

😂😂😂😂

لایک های من همیشه به معنی موافقت با اون پست نیست!!! گاهی معنی اش اینه که اون پست رو خوندم!!! 🚫 درخواست دوستی قبول نمیکنم🚫 ❌به خودم قول دادم از این به بعد تو نی نی سایت،فقط از تاپیک های مفید استفاده کنم و وقتم رو برای تاپیک های چرت و پرت تلف نکنم❌                               
منم با لبخند شما یاد BBC  و ... افتادم ولی مهم نیست 😉

👍

2706