2737
2739
عنوان

روشنفکری آمریکاییا ( شیو نکردن ،و جنسیت نداشتن لباس و..)

| مشاهده متن کامل بحث + 4141 بازدید | 208 پست
خب با پشم امریکایی هام کار دارین؟

اتفاقا فک میکنم ایرانیا نیاز ب شیو کردن ندارن چون از صب تا شب اینقد اتفاقای جور واجور میفته ک بخودیه خود پشماشون میریزه

مثلا صب بیدار میشی میبینی بنزین شده ۳برابر

پراید یهو میشه ۱۵۰تومن ک تو دبی بهترین ماشین میشه باش خرید و اتفاقای ازین قبیل زیادن  ک واقعا نمیشه گفت..

(کاربر آقا هستم)خوشبحال مسافران میدان آزادی ..ک آزادانه صدا میزنند..آزادی...آزادی....
سومین چیز که از همه بیشتر توجهم رو جلب کرد آرایش کردن و دامن پوشیدن پسرا بود!  و بازم ترند شده ...

در این مورد نظری ندارم حالا چه من خوشم بیاد چه نه چی به من میرسه دوست داشت آرایش کنه البته بعضی پسرا که آرایش میکنن میکاپ ارتیست هستن این قضیش فرق داره ، دامنم قدیم کدوم کشور بود مردا هم می‌پوشیدن چیز جدیدی نیست 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین چی میگه نبین کی میگه نمیدونم چرا یه دفعه یاد این جمله افتادم 

در حدی نیست که ببینم چی میگه 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

ضمن احترام به شما ❤

🏴با آل علی هر که در افتاد وَر افتاد🏴یا حیدر کرار زند نقش به زودی بر پرچمِ سبزِ عربستانِ سقوطی🤩✌ ما برای بااااورهایمان جان میدهیم و به مرگ لبخند میزنیم ✌🤩 شما چی؟؟😉
2731
نه دیگه بد متوجه شدی میگن باید خودت و بدنت دوس داشته باشه کارایی کنی که حالت خوب می‌کنه یعنی از بدنت ...

خب اره ولی من کلی ویدیوی وایرال دیدم که دختره از بدنش راضی نبود ولی بازم سمت باشگاه نمیرفت

چرا؟ چون همه جا پر شده هرجوری هستی باش و خودتو دوست داشته باش

خب وقتی طرف با باشگاه رفتن اعتماد بنفسش زیاد میشه، بره

تعادل خوبه دیگه ، اینکه ادم اعتماد به نفس داشته باشه خیلی خوبه

حالا تو ایران برعکسه انقدر برای دیگران زندگی می کنیم و روحیاتمون تحت تاثیر هست که خودمون رو فراموش میکنیم حتی به قیمت جونمون 

تعادل خوبه

منظور از پشم نزدن این نیست که پشماتو نزنی و پشم داشتن خیلی خوبه

منظورشون اینه که ما زنا الکی هی میگیم وای دستمون مو داره پامون موداره خودمونو اذیت میکنیم واسه موهای بدن هرروز باژیلت شیو میکنیم و پوستمون خراب میشه

منظورشون اینه که ما هم مثه مردا موی زائد داریم و باهاش باید کنار بیایم و فک نکنیم زشته و اگه بلند شد فک کنیم عیبه و زشته

در مورد دومی که میگی هر کسی هرطوری هست خودشو دوس داشته باشه که خب موافقم یعنی همه خودشونو دوس داشته باشن و همه قرار نیست مانکن باشن

حالا یکی ورزش کردنو دوس داره ورزش میکنه و یکی نه

ولی مهم اینه که خودتو دوس داشته باشی و طبیعی باشی

مورد سومم دامن پوشیدنه که به یه چیزی اشاره میکنم..اونم لباس محلی بعضی از شهرای ایرانه که مردا دامن کوتاه دارن مثلا خراسانی ها...یعنی اونام دارن لباس زنونه میپوشن؟

یا مثلا ما خانوما که کت میپوشیم...

2738
سومین چیز که از همه بیشتر توجهم رو جلب کرد آرایش کردن و دامن پوشیدن پسرا بود!  و بازم ترند شده ...

با این موافق نیستم 

حتی اسلام هم گفته 

یکی از نشانه های ظهور اینه ک مردان لباس زنانه و زنان لباس مردانه می پوشن. 

ولی یه سوال مثلا در زمان پیامبر موی بلند مد بوده و حتی خود پیامبر هم موهاش بلند بوده ولی الان اگ مردی موهاش بلند باشه زیاد مورد پسند عام نیست.

و در آخر هم در زمان پیامبران مردان لباس بلند میپوشیدن ولی الان عام نیست 

من و گیج کرده

معلم زبان  و خیاطی (نازک دوزی ) برای تدریس خصوصی بهم پیام بدین یک چهارم قیمت 

کلا در مورد پوشش و پشم آمریکاییا نظری ندارم . دارم به این فکر میکنم که امشب دما دوباره ۸ درجه میره زیر صفر و دو ساعت قراره برق بره و پکیجمون خاموش بشه ! 

خدارامی شناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد
خب اره ولی من کلی ویدیوی وایرال دیدم که دختره از بدنش راضی نبود ولی بازم سمت باشگاه نمیرفت چرا؟ چون ...

کلا خیلی از اتفاقا اینجوریه که به برداشت ما مربوطه 

خب یه آدمی راحت طلبه برداشتش اینکه باشگاه نره

یه آدمی برداشت مثبت میکنه به ترکای شکمش حساس نمیشه

اتفاقا این جریان برا مردای ایرانی خیلی واجبه 

که فکر میکنن تمام زنا بابد بی عیب و نقص باشن یا بعد زایمان نباید یه خط رو بدنشون بیفته 

تمام کسانی که سرشون روی گردن خودشون هست رو دوست میدارم  
در حدی نیست که ببینم چی میگه 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 ضمن احترام به شما ❤

یاد بیست و سی افتادم و اخباراش با کامنتتون 😂

عطر خوب بزن، کفشاتو واکس بزن، صورتتو آب بزن، خودتو دوس داشته باش،از تو فقط یه دونه تو دنیا هس مراقب خودت باش 👑
2706