2737
2734
عنوان

روشنفکری آمریکاییا ( شیو نکردن ،و جنسیت نداشتن لباس و..)

| مشاهده متن کامل بحث + 4131 بازدید | 208 پست
دوم اینکه میگن هر نوع بدنی و هر نوع نقصی زیباست که آدما رو خاص میکنه  تاحدودی با این موافقم ول ...

واقعا چقدر اینا با شعورن میدونی میخوان چکار کنن میخوان دیگ آنقدر آدما سمت عمل زیبایی نرن تمام فکرشون زیبایی و عرض اندام نره و برن سراغ علم و پیشرفت

معلم زبان  و خیاطی (نازک دوزی ) برای تدریس خصوصی بهم پیام بدین یک چهارم قیمت 
من با این نظر که شیو نکردن موی بدن روشنفکریه مخالفم! چون بنظرم ما برای رعایت بهداشت شخصی نیاز داریم ...

ا

از لحاظ بهداشتی شیو کردن همیشه نشونه رعایت بهداشت نیست و شیو نکردن هم نشونه کثیف بودن!بعد هم از لحاظ پزشکی شیو کردن یه سری از نقاط بدن احتمال ابتلا به برخی از بیماری ها رو بیشتر میکنه!

برابری خواه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اولین چیز اینه که میگن نیاز نیست یه دختر یا پسر موهای بدنش رو شیو کنه چون بدن خودشه و اجازشم دست خود ...

فمنيست هستن و عقيده شون بر اين باور هست كه انسان هركار كه خودش دلش ميخواد انجام بده نه براى اجتماع و طرز نگاه ها حالا هركى هرجور دلش ميخواد ... يكى دوس داره هر هفته شيو كنه يكى هم دوست نداره نكنه ولى قسمتدرستش هم همينه  كه اختيار بدن هر كس دست خودش باشه اصل حرف اينه كه هرجور دوس داريد باشيد

ما که در سایه ی خورشید معذب بودیم،چشممان کور سزاوار همین شب بودیم..... 
سومین چیز که از همه بیشتر توجهم رو جلب کرد آرایش کردن و دامن پوشیدن پسرا بود!  و بازم ترند شده ...

هیچی دیگه همین الانشم داریم همجنس بازیو تبعاتشو تحمل میکنیم 

خدا ب داد برسه !

2731
هیچی نگم بیتره🤐🚶‍♀️

روشنفکرن دا🤨

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
دوم اینکه میگن هر نوع بدنی و هر نوع نقصی زیباست که آدما رو خاص میکنه  تاحدودی با این موافقم ول ...

نه دیگه بد متوجه شدی میگن باید خودت و بدنت دوس داشته باشه کارایی کنی که حالت خوب می‌کنه یعنی از بدنت خجالت نکشی اگرم میخوایی بری باشگاه برو میخوان بگن اگرم میخوایی وزن کم کنی بخاطر خودت باشه نه حرف و نگاه بقیه 

چه رسم مزخرفیه  موی دست و پا رو باید کامل بزنن زنا  یه مو ببینن تو دست طرف اه و پیف میکن ...

اره ب خدا .من کلا با امر شید مخالف نیستم بعضی جاها خوبه عروسی و مهمونی جایی .نه اینکه بیست چهار ساعته تو فکر شیک باشی ک از کارای دیگت عقب بمونی 

معلم زبان  و خیاطی (نازک دوزی ) برای تدریس خصوصی بهم پیام بدین یک چهارم قیمت 
2738
هیچی نظر من اینه که داره  کم کم دسته جمعی مغزشون رو به زوال میره😁😁😁😁😁

ببین چی میگه

نبین کی میگه

نمیدونم چرا یه دفعه یاد این جمله افتادم 

تمام کسانی که سرشون روی گردن خودشون هست رو دوست میدارم  
الهی لوبیا تو دلت  بسلامتی  بیاد تو بغلت

خدا کنه☹ دیروز مثل خرا رفتم سونو اومدم خونه لک دیدم شب نخوابیدم که هیچ الانم مریص شدم 😭

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
سومین چیز که از همه بیشتر توجهم رو جلب کرد آرایش کردن و دامن پوشیدن پسرا بود!  و بازم ترند شده ...

فقط با این مخالفم البته نه برا دختر پسرایی که از لحاظ ذهنیت و ۔۔۔ تمایلی به جنس خودشون ندارن چون دنیا دو روزه و همه حق دارن طوری که میخان زندگی کنن