2737
2734
عنوان

روشنفکری آمریکاییا ( شیو نکردن ،و جنسیت نداشتن لباس و..)

| مشاهده متن کامل بحث + 4131 بازدید | 208 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اولین چیز اینه که میگن نیاز نیست یه دختر یا پسر موهای بدنش رو شیو کنه چون بدن خودشه و اجازشم دست خود ...

خب مگه کسی مارو مجبور کرده خخخ 

تو سایت دیدم یه سری خانوم رو که میگن اگه دختر دار بشیم و بره با یه پسر دیگه بخوابه برامون مهم نیس چون بدن خودشه اختیار خودشه🤨

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
2731
امریکاییا ی جماعتی ان ک برای نفع اقتصادی هررر چیزیو ترویج میدن 

پشم چه ربطی به نفع اقتصادی داره

اینجوری که ژیلت فروشا ورشکست میشن   

تمام کسانی که سرشون روی گردن خودشون هست رو دوست میدارم  
اولین چیز اینه که میگن نیاز نیست یه دختر یا پسر موهای بدنش رو شیو کنه چون بدن خودشه و اجازشم دست خود ...

وای چقدر عالی. خدا خیرشون بده

معلم زبان  و خیاطی (نازک دوزی ) برای تدریس خصوصی بهم پیام بدین یک چهارم قیمت 

دوم اینکه میگن هر نوع بدنی و هر نوع نقصی زیباست که آدما رو خاص میکنه 

تاحدودی با این موافقم ولی بازم یک‌سری افراد هستن که بیشترشون دخترن و شکم دارن و از وزن خودشون راضی نیستن ولی بازم باشگاه نمیرن! چون میگن اگه با همین بدن خودت باشی روشنفکریه! 

بنظرم خوبه آدم اگه هیکلش خوب باشه و اگه اعتماد بنفست رو زیاد میکنه بهتره باشگاه بری 

ولی اگرم باهاش راحتی! خب مشکلی نیست بدن خودته

2740

سومین چیز که از همه بیشتر توجهم رو جلب کرد آرایش کردن و دامن پوشیدن پسرا بود! 

و بازم ترند شده که میگن نه آرایش نه لباس هیچ جنسیتی نداره و پسر و دختر میتونن هرطور که میخوان باشن

و کلی ویدیوهای وایرال ( معروف ) از پسرها هست که دامن پوشیدن

نظر شما درمورد این چیه؟