2737
2739
عنوان

روشنفکری آمریکاییا ( شیو نکردن ،و جنسیت نداشتن لباس و..)

| مشاهده متن کامل بحث + 4131 بازدید | 208 پست

من واقعا مخالف این عقیده ام که صرفا به خودت و منافع خودت فکر کن!!

انسانها زندگی اجتماعی دارن و به دور از انسانیته که تو روابط یا هر مسئله ای دیگه ای فقط خودت رو در نظر بگیری!

مثلا در نظر بگیر کسی ک زیر بغلش رو شیو نکرده و تو رستوران داره غذا میخوره و از قضا دستش رو بالا ببره ایا واقعا حال ادم بهم نمیخوره؟!؟

لطفا یه صلوات!!  🙏 برای شما ۳ ثانیه اس برای من کلی امید❤

و نوع لباس پوشیدن ک تفاوتی نداشت باش 

اینم بازم بقیه مربوط هرچی باش ما داریم تو مکان عمومی و جامعه ای ک اعم از خردسال نوجوان جوان مسن سالمند پیر 

پا میگذاریم اینک ی مرد ارای شکن و لباس خانوما و بگوش و یا بلعکس واقعا باعث برهمریختگی جامعه روانی میش 

اگ اینجگری ما از فردا لخت لخت بریم بیرون بگیم بدن خودمون مگ میشه همچین چیزی؟ 

خدا اگ میخاست اینطوری باش و زن و مرد و مثل هم می افرید و تفاوتی درشون ایجاد نمیکرد 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همونجور که اعراب لباس بلند میپوشن مرداشون(دشتاشه) نمیدونم درست نوشتم یانه

و عادی شده تو شهرهایی که عرب هست

همونجور که روحانیون لباس بلند میپوشن 

بقیه پوشش ها هم عادی میشه برای همه

ممکن سالها بعدپوشش های جدید اونا

مثل این دو تا فرهنگ و پوشش که به چشمممون عادیه و همه مختص یه قومیت یا عده خاصی میدوننش برای امریکایی و یا هر کشور دیگه هم عادی و جزئی از فرهنگشون بشه

به هرحال نباید هیچکس رو قضاوت کرد

فقط باید تو هرکشوری زندگی میکنیم برای دل خودمون لباس بپوشیم و قواتین اون کشور رو رعایت کنیم

اینکه کی چیکار میکنه و نمیکنه چه تاثیری تو روند زندگی ما داره

2728
دقيقا كي هستن گلم ؟ ميخوام ببينم ارزش داره گوش دادنش يا نه فقط يه ادم معموليه ك يسري مقاله و ... خ ...

حتما ببین 

یک آدم معمولیه اما در مورد این موضوع با متخصص زنان صحبت می کنه و کامل توضیح میده 

اصلا وقت تلف کردن نیست . 

‏یه بار موقع خداحافظی یکی بجای تعارفات معمول و ارزوی موفقیت؛   بهم ساده گفت: غمت کم... و این قشنگ ترین جمله ای بود که شنیدم...  

در قرن ۱۹ ارایش و کفش پاشنه بلند مختص مردها بود در اروپا تابلوهای زمان لویی رو نگاه کنید مردهای فرانسه پور سفید میزدن رژلب و کلاه گیس استفاده میکردن و کفش پاشنه بلند می پوشیدن چیز جدید نیست 

از تمام دشواری‌هایی که آدم باید با آن روبرو شود، هیچ چیز به اندازه‌ی عمل ساده‌ی انتظار کشیدن، مجازات کننده نیست...
سومین چیز که از همه بیشتر توجهم رو جلب کرد آرایش کردن و دامن پوشیدن پسرا بود!  و بازم ترند شده ...

گزینه اول که موافقم هر کسی بدن خودشه دوست داره شیو کنه دوست نداره نکنه 

مثل ریش و سیبیل آقایان دوست دارن بزارن ولی تمیز نگهش دارن دوست ندارن هم شیو کنن

مورد دوم بدنشون رو در هر حالتی میپذیرن و بخاطرش خودشون رو وادار به کاری که دوست ندارن نمیکنن مثل رژیم عمل های زیبایی پیکرتراشی لیزر و... خیلی وقتها دیدم ترکهای شکمشون رو دوست دارن و با این وجود بیکینی میپدشن و خودشون رو محدود و افسرده و گوشه نشین نمیکنن. 

مورد سوم من تو امریکا ندیدم چون چندین ساله تو کره این نوع پوشش به عنوان یک سبک پذیرفته شده. رنگ کردن مو ارایش و لباسهایی فارغ ازجنسیت میپوشن مثل بی تی اس و آرمی و .. یچیز تو مایه های عبا (مانتو) پوشیدن عربها و اخوندا که میگیم سبک خودشونه و به خودشون مربوطه

من موافق نیستم ولی مهم اینه که اونا خودشون موافقن😁

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

به نظر من مو زیر بغل و پایین تنه باید زد مرد و زنم نداره

ولی دست و پا اگه کم باشن اشکالی نداره ولی اگه زیاد و سیاه باشن شاید منظره جالبی نباشه ولی نباید مسخره کرد

ولی دوستان اینا نمیگن زن پشمالو باشه میگن چرا مرد کوه پشم باشه خیلی عادی (دست و پا و حتی زیر بغل) ولی مو کم زن باعث شلختگی کثیفی و زشتی اون زن میشه کلا از این تبعیض ناراحتن 

مثلا مردای مدل خارجی مو زیر بغلشون پر و بلند با اعتماد به نفش دستشم باز میکنه و ژست میگیره ولی زن ها برای چند تا شوید کم رنگ هم تحقیر میشن

2740
خب اره دیگه این تو حافظه ما ثبت شده والبته از حق نگذریم واقعا هم زیباست زنا دست و پای بلوری و صافی ...

😂😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️گفتم که تو ذهنمون جا افتاده.

زمان قدیم آرایش عروس ها رو ببینم انواع سایه های رنگ و وارنگ

عروس خانوم اون زمان ک خودشو تا اینه نگاه میکرد میگفت وای چقدر زیبا شدم

ولی اگ بعد ۱۰ سال اون عکسارو ببینه میگه چقدر زشت شده بودم شاید دلش میخواد هیچکس اون عکس و ببینه.

این که چی زیبا هست و چی زیبا میاد ب چشم ما همش از فکر و عقیده ما نشات میگیره 

و عقیده ما رو هم جامعه ب همون تحمیل میکنه.

الان امریکا میخواد این عقیده رو جا بندازه که مو داشتن بدن زنان هم زیباست

معلم زبان  و خیاطی (نازک دوزی ) برای تدریس خصوصی بهم پیام بدین یک چهارم قیمت 
چه ساعتی؟

جدول قطعی توی نت هست ، منطقه به منطقه فرق داره

خدارامی شناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد

چطور مرد زیر بغلشو نزنه مشکلی نیست ولی زن نزنه عدم رعایت نظافته؟ 

اگر موی زیر بغل مشکل داره پس چرا آفریده شده اصن ؟ آفریده شده که هی رشد کنه و ما هی شیو کنیم و کلا بزنیم پوست اون ناحیه رو داغون کنیم؟ 

کسی که مرتب حمام کنه موی زیر بغلش هیچ بوی بدی ایجاد نمیکنه و اصلن این موضوع ربطی به نظافت نداره . یک چیز یاد گرفتین میخوایین تو حلق بقیه کنین . فلانی دوس داره موی زیر بغلشو نزنه به من و تو چه ؟ تو دوس داری موی زیر بغلتو بزنی به من و فلانی چه؟ 

سرتونو از زندگی آمریکاییا بکشین بیرون بکنین توی مملکت خودتون که هر روز یک مدل بلای پشم ریزون دارن براتون.