2737
2734
عنوان

اگه شوهرتون

| مشاهده متن کامل بحث + 1141 بازدید | 134 پست
چقدر زنه زندگی هستیاااا خداقوت 😂😂😂

من عاشق آرایشم حتی حالم خیلی بدباشه بازم باآرایش آروم میشم سحرخیزم هستم تا۹صبح نشده کاری دیگه توخونه نمیمونه واسه انجام دادن بعدش آرایش😊

Zaheram paris,batenam hiroshima😑fereshteh ham k bashi baz kasi peyda mishe az sedaye bal zadanet khoshesh nemiyad.زندگی روخیلی جدی نگیرته تهش هیچ کس ازش زنده بیرون نمیاد.عکس پروفم خودمم باورش باخودتون😒شنیدین که میگن زیباترین چشمهابیشترین اشک هاروریختن منم یه چشم رنگی ام که میگن چشماش سگ داره 😏اماهمین چشماجزاشک به خودش چیزی ندیده😑😑😑تایکسال پیش آدمایی بودن که براشون میمردم الان نصف همون آدمابرام مردن.یه افسرده ی به تمام معنام آرزویی جزتنهابودن ندارم.خسته ازفردای شکل دیروزم دلتنگ خوشیای نداشتمم .مریض سرطانی داریم امضامودیدین ممنون میشم صلوات بفرستین🙇‍♀️درضمن آقایون درخواست ندن لطفاااااااااااا😑😑😑
منم چند باری دامن کوتاه پوشیدم توخونه پسرم میگفت مامان چقد چاقی!!! شوهرم جرخورده از خنده 😂😂😂

😂😂😂😂 چ پسر خوش زبونی داری قربونش برم 😂💋💋

من بودم هر دوشون رو میکردم بیرون از خونه 😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوشبحالت . حسودیم شد بهت ههههه من کمرم نصف شد ایقد ک خم شدم 😂🥴

منم اصلاح میکنم تازه بااپی لیدی میکنمشون🥴 خودم خوشم نمیاد اگه به اون بود الان به عنوان میمون میبردن منو😂😂😂 ولی خدایش میبینی ۱۰ روز حوصله ندارم یکم کیوی میشم ولی اصلاااا بدش نمیاد موهای دستمو بوس میکنه 🥴شاید باورت نشه ولی به خدا راست میگم😂😂😂

2731
من عاشق آرایشم حتی حالم خیلی بدباشه بازم باآرایش آروم میشم سحرخیزم هستم تا۹صبح نشده کاری دیگه توخونه ...

من تو خونه فقط وقتایی ک خبریه آرایش میکنم .. واسه بیرون رفتن هم میکنم همیشه

اخی عزیزم  خدا شفا بده بهش گلم صلوات فرستادم براش🌷🌷

فدات گلم‌ممنون ولی سرطان که درمان نداره هرچی خدابخوادهمونه خیلی داره عذاب میکشه هممون داریم ذره ذره آب شدنشومیبینیم😔😔😔

Zaheram paris,batenam hiroshima😑fereshteh ham k bashi baz kasi peyda mishe az sedaye bal zadanet khoshesh nemiyad.زندگی روخیلی جدی نگیرته تهش هیچ کس ازش زنده بیرون نمیاد.عکس پروفم خودمم باورش باخودتون😒شنیدین که میگن زیباترین چشمهابیشترین اشک هاروریختن منم یه چشم رنگی ام که میگن چشماش سگ داره 😏اماهمین چشماجزاشک به خودش چیزی ندیده😑😑😑تایکسال پیش آدمایی بودن که براشون میمردم الان نصف همون آدمابرام مردن.یه افسرده ی به تمام معنام آرزویی جزتنهابودن ندارم.خسته ازفردای شکل دیروزم دلتنگ خوشیای نداشتمم .مریض سرطانی داریم امضامودیدین ممنون میشم صلوات بفرستین🙇‍♀️درضمن آقایون درخواست ندن لطفاااااااااااا😑😑😑

من بعدزایمانم زیاد ب خودم نمیرسیدم شوهرم شاکی شده بود ک همش لباسای گشاد میپوشی تو خونه.... ساپورت یا شلوارک و تاب دوس داره همش بپوشم..طرز پوشیدن براش از اپیلاسیون کردنم مهمتره😑

2740
من تو خونه فقط وقتایی ک خبریه آرایش میکنم .. واسه بیرون رفتن هم میکنم همیشه

من توخونه هم آرایش دارم هم بیرون میرم فقط تیپ خفن واسه بیرونه خونه لباسای گل وگشادودامن واینا😊

منم اصلاح میکنم تازه بااپی لیدی میکنمشون🥴 خودم خوشم نمیاد اگه به اون بود الان به عنوان میمون میبردن ...

فتیش مو داره😂😂😂😂

روزای خوب تو راهه😍                   تیکر رسیدن به هدفمه😍    
من عاشق آرایشم حتی حالم خیلی بدباشه بازم باآرایش آروم میشم سحرخیزم هستم تا۹صبح نشده کاری دیگه توخونه ...

اوووو من فوقش موقعه رابطه یکم بمالم اونم کلی غرمیزنم به شوهرم میگم فکرکردی همه ی زنها مثه من به خودشون میرسن؟؟🥴🥴 کلی تشکر میکنه 😂😂 تازه میگه نکن اگه خسته میشی...ولی خودم دوس دارم چون هلومیشم 😂😂

منم اصلاح میکنم تازه بااپی لیدی میکنمشون🥴 خودم خوشم نمیاد اگه به اون بود الان به عنوان میمون میبردن ...

من امروز بزنم ، پس فردا جوونه میزنه میاد بالا هههه کود ریختن پاش انگار 🥴🥴

از من برعکس و دوس نداره مو داشته باشم و بیشتر ذوق میکنه و آب از دهنش سرازیر میشه 😂😂😂

من امروز بزنم ، پس فردا جوونه میزنه میاد بالا هههه کود ریختن پاش انگار 🥴🥴 از من برعکس و دوس نداره ...

اپی لیدی بزن ده روز درنمیاد درد داره یکم ولی عادت میکنی شوهرمن فقط میگه اگه خسته میشی نکن 😘😂

2706