2752
2734
عنوان

چجوری به شوهرم بگم اون پولو نده به مادرش؟؟ 😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1048 بازدید | 71 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اونوقت ک میگن بیخود پول کسی را نگیرین و هی زور نزنید خوبه خوبه برای همین میگن ....اگه خود مادرش اومد ...

تو گوششون نخوند ولی پیشنهاد داد 

شوهرم خودش تو بورسه 

اون موقع که پول دادن بورس کلا سبز بود 

همش سود بود 

اونام به هوای همین خواستن بذارن تو بورس 

سلامتی آقا امام زمان (عج ) صلوات 🌹🌹🌹
من باشم تماس میگیرم...یه جوری حرف رو میکشم به بورس و ضرر کردن و بعد میگم همسرم خیلی شرمنده شده انقدر ...

روم نمیشه 

بعدشم مطمئنم شوهرم اجازه این کارو نمیده و بدش میاد 

آره همه چیو میدونه  هر دفعه ام انقد شوهرمو دعوا میکنه  انگار تقصیر شوهر منه

خب پس بزار پس بده.اعصاب شوهرت چی میشه؟ ارامشش چی؟ یکی همش سرشما غربزنه اهصاب میمونه براتون؟ من بودم میگفتم پس بده

دردم از یار است و درمان نیز هم
بگو اگر سود میکرد مامانت میومد سودش رو بده به تو؟؟؟ پول رو قرض نکردین که واسطه شدین گذاشتین تو بورس ...

بخدا فقیر نیست 

تازه چند روزه کل دکوراسیون خونه رو عوض کرده الانم میخوان ماشین بخرن 

همه چیشون اوکیه 

اون دو سه میلیون دیگه بمونه واسه ما که تو عذابیم 

خواهرمنم اینجور شدن. مادرشوهرش پول دادبهشون ک براش بذارن تو بورس. خودش خواست. الان پولش نصف شده.ولی ...

خب اون وضعش خوبه 

من میگم ما داغونیم یه هزار تومنی پس انداز نداریم 

دو روزه شوهرم حقوق گرفته انقد قسط و قرض داریم کلا 400 500 تومن تا آخر ماه مونده 

من هیچ وقت نمیزارم شوهرم از خانواده اش پول بگیره برای هیچ کاری شراکت هم عمرااااا...الانم شوهرت اینقد ...

منم بی تجربه بودم نمیدونستم وگرنه نمیذاشتم 

به نظر من اعصاب خودت رو خرد نکن نه شوهرت کوتاه میاد نه درسته چند ماهه عروس بری تو روی مادرش وایسی نه ...

یعنی از خواستم بگذرم؟ 

این حق منه؟ 😔😔

تو گوششون نخوند ولی پیشنهاد داد  شوهرم خودش تو بورسه  اون موقع که پول دادن بورس کلا سبز ...

خب همین پیشنهاد کار را خراب میکنه دیگه ....مشکل مردم ما اینه تا میگن بورس خوبه همه هجوم میبرن اونوقت ک دولت پول مردمو خورد تازه به خودشون میان .....منم جای شوهرت بودم پولو میدادم چون خودم رفتم بازبونم یکی دیگه را تو چاه انداختم ....به هرحال پول را میده ولی بشه واستون درس عبرت ک به این دولت و سرمایه گذاری هاش اعتماد نکنید بعدم وقتی خودتون ی جا سرمایه میذارین ب دیگران پیشنهاد هم ندید ...تازه اول زندگیتونه حالا تا راه بیوفته میبینی چقدر ازاین پولها ازدست میدین

خب پس بزار پس بده.اعصاب شوهرت چی میشه؟ ارامشش چی؟ یکی همش سرشما غربزنه اهصاب میمونه براتون؟ من بودم ...

از حق خودم بگذرم؟ بخدا چند ماهه منتظرم یخورده پول بیاد دستمون یکم نفس بکشیم 

انقد که قسط و قرض داریم 😞

2706