2733
2739
عنوان

چجوری به شوهرم بگم اون پولو نده به مادرش؟؟ 😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1045 بازدید | 71 پست
شوهر من نگفت حتما سود میکنی  اونا خودشون خواستن  این وسط خواسته های من چی میشه

شما پولو میخوای،برای چی؟

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه خودت هفت میلیون از مامان بابات میگرفتی میگفتی حتماا سود میکنید  بعد ضرر میکردین حتی حاضر ن ...

دیگه وقتی کسی سرمایه گذاری میکنه تو بورس میدونه احتمالا ضرر هست...کسی نمیتونه سود رو تضمین کنه!

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
شوهرتون پولو گرفته ازش الانم باید پس بده کاری به ضرر و سودش نداره الان اگه چندبرابر سود میکردین بازم ...

قرض چی 

میگم خودشون خواستن بذارن تو بورس 

خودشون نمیتونستن به شوهر من گفتن 

سلامتی آقا امام زمان (عج ) صلوات 🌹🌹🌹
2731
به مادرشوهرت گفتی ضرر کرده . اگه نگفته به مادرشوهرت نامحسوس بگو که از پولشون چقد مونده و میخواد شوهر ...

آره همه چیو میدونه 

هر دفعه ام انقد شوهرمو دعوا میکنه 

انگار تقصیر شوهر منه 

اونوقت ک میگن بیخود پول کسی را نگیرین و هی زور نزنید خوبه خوبه برای همین میگن ....اگه خود مادرش اومده پول را داده و گفته اینو بذار برام بورس نباید بهش بده ولی اگه شوهرشما هی درگوشش خونده ک خوبه پولتو بده بذارم بورس الانم باید پولو بده ک زیاد خودشو درگیر پولهای اطرافیانش نکنه .....

2740
دقیقا 

من باشم تماس میگیرم...یه جوری حرف رو میکشم به بورس و ضرر کردن و بعد میگم همسرم خیلی شرمنده شده انقدری که میخواد از جیب پول شمارو بده 

اما خب هر سرمایه گذاری ممکن بود اینطور بشه...اگر آدم خوبی باشه خودش قبول نمیکنه

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
نیاز شما چیه؟

خیلی چیزا خیلی 

5 ماهه عروسی کردیم 

هی اومدم با پول تو جیبی و کادو ها یه قرون پس انداز کنم 

شوهرم پول کم آورد دادم بهش 

الان یه 100 تومنی ندارم 

هرچی داشتم کمک شوهرم کردم حتی 50 هزار تومنم داشتم و شوهرم نیاز داشت دادم 

الان اون پول حق منه 

بعد چند ماه میخوام واسه خودم خرج کنم 

بگو اگر سود میکرد مامانت میومد سودش رو بده به تو؟؟؟

پول رو قرض نکردین که واسطه شدین گذاشتین تو بورس و تمام 

دیگه شوهرت مسئولیتی نداره اون پولی که شوهرت میگیره حق تو و شوهرته 

ولی اسی اگر مادرشوهرت خیلی فقیره بزار پول و برگردونه

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   

خواهرمنم اینجور شدن. مادرشوهرش پول دادبهشون ک براش بذارن تو بورس. خودش خواست. الان پولش نصف شده.ولی خواهرم و شوهرش خودشون پولو میدن. مادرشوهرش میگه نمیخواد ولی اینا میدن چون بهرحال اون خانم هم نیاز داره پس اندازش بوده.البته وضعشون خوبه شوهرخواهرم

دردم از یار است و درمان نیز هم

من هیچ وقت نمیزارم شوهرم از خانواده اش پول بگیره برای هیچ کاری شراکت هم عمرااااا...الانم شوهرت اینقدر مصممه فک نکنم راضی شه فقط میتونی با سیاست بگی که نصفشو بده نصفشم بعدا بده تانه به شما فشاربیاد نه مادرشوهرت