2733
2739
عنوان

چجوری به شوهرم بگم اون پولو نده به مادرش؟؟ 😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1045 بازدید | 71 پست
آره بخدا سخته  هرکی میفهمه شوهرم تک فرزنده میگه خوشبحالت  ولی نمیدونه کار من از کسی که ب ...

من ۸۰ درصد زندگیم بااومدن جاریم بهترشد شوهرم وقتی میدید چه کارهایی میکنه دیوونه میشد😂😂

نه هیچوقت قدردان نیست پول میگیری خرج کن. چرا میذاری کنار که باز بهش برگردونی با اینکارت داری بدترین ...

جدییییی!!! 😢😢

من دلم براش میسوزه 

یه تی‌شرتم لازم داشته باشم نمیخرم میگم شاید آخر برج لازممون شد 

سلامتی آقا امام زمان (عج ) صلوات 🌹🌹🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای خودت کار کن و مستقل شو ....بعدم پول را نده ب شوهرت تا یادبگیره جوری زندگیش را بچرخونه ک تا اخر ...

ممنون از حرفاتون 

دارم درس میخونم مستقل شم 

اگه خدا بخواد قبول شم 

من ۸۰ درصد زندگیم بااومدن جاریم بهترشد شوهرم وقتی میدید چه کارهایی میکنه دیوونه میشد😂😂

ان‌شاءالله همیشه خوشبخت باشید 

2731
جدییییی!!! 😢😢 من دلم براش میسوزه  یه تی‌شرتم لازم داشته باشم نمیخرم میگم شاید آخر برج لازمم ...

اصلا به هیچ وجه اینکار نکن. زندگی خودت جهنم میکنی. شوهرت عادت میکنه تو رو نادید بگیره طلبکارم بشه. یه روز واقعا نیاز داشته باشی بگه تحمل کن اولویت با دیگرانه. با اینکارت ارزش خودت پایین نیار. فکر نکن کمک میکنی داری بهش یاد میدی که تو و خواسته هات مهم نیست

اصلا به هیچ وجه اینکار نکن. زندگی خودت جهنم میکنی. شوهرت عادت میکنه تو رو نادید بگیره طلبکارم بشه. ی ...

ممنون عزیزم حتما این کارو میکنم 

در چه حد خرج کنم 

پولی که بهم میده رو؟ یا بازم از خودش بگیرم 

همچنین عزیزم تک فرزند سختیایه خودشو داره ولی توام یه خانومی زرنگ باش همسرتو بکش سمته خودت انشالله در ...

خیلی سعی میکنم 

ولی انقد وابسته ی خانوادشه که نگو 

جونش به اونا وصله 

2740
ممنون عزیزم حتما این کارو میکنم  در چه حد خرج کنم  پولی که بهم میده رو؟ یا بازم از خودش ...

پولی که بهت میده رو خرج کن. اصلا بهش کمک مالی نکن. حالا میبینی نداره میتونی مراعات کنی. ولی بازم خواسته هات بگو. بذار بدونه داره برات کم میذاره. نمیگم خرج بذار دستش ،ولی متعادل باش و خرج کن. ارزش خودت پایین نیار.

پولی که بهت میده رو خرج کن. اصلا بهش کمک مالی نکن. حالا میبینی نداره میتونی مراعات کنی. ولی بازم خوا ...

باشه حتما 

ممنون عزیزم 

باشه حتما  ممنون عزیزم

تجربه ثابت کرده هیچ مردی قدردان نیست. تا به یه زندگی خوب میرسن میگن مگه چیکار کردی خودم زحمت کشیدم! این وسط خانوما میمونن با کلی آرزوهای به باد رفته. دلت نسوزه. ما خودمون به اطرافیان یاد میدیم چطوری باهامون رفتار کنن. این رفتار شوهرتم نتیجه از خودگذشتگیته. میگه تو که تحمل میکنی دل مادرمو نشکونم. ولی اگه از خواسته هات نمیگذشتی میگفت مادرمه! تحمل میکنه، زنم واجبتره

تجربه ثابت کرده هیچ مردی قدردان نیست. تا به یه زندگی خوب میرسن میگن مگه چیکار کردی خودم زحمت کشیدم! ...

👌👌👌👌👌👌👍👍👍👍🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️